Aktywność

Amerykanin (2010)

Ja tam się wcale nie nudziłem podczas seansu. Film powoli wciąga widza w swoją atmosferę, trzeba tylko w nią wejść. Plenery i muzyka znakomite. George Clooney jak zwykle fachowo zagrał. Obie dziewczyny również dobrze. Czego trzeba więcej?

Lucy wśród gwiazd (2019)

Mi również film bardzo się podobał, ma klimat, atmosferę. Popisowa gra aktorska Natalie Portman, która w tak trudnym filmie potwierdza, że jest rewelacyjną aktorką. Faktycznie, że to sci-fi to lekka przesada i coś chyba z tym zrobię.

Michał Czernecki

Tego aktora bardzo lubię. Niesamowicie zdolny. Z wielką przyjemnością dałem mu ocenę dziewięć. Do tego znakomicie sprawdza się w skeczach kabaretowych, parę widziałem. Najczęściej miewał role twardzieli, jak na przykład Wojna polsko-ruska, ale dzisiaj obejrzałem komedię Każdy wie lepiej, w której pokazał się zupełnie z innej strony.

Joanna Kulig

Lubię tą aktorkę, szalenie uzdolniona. Tylko z produkcjami jest różnie. Takie przygody jak Los numeros nie powinny się przytrafić. Ale cóż taki zawód, ja to rozumiem. Należy podkreślić, że nawet w serialach, w których się pokazywała wnosiła jakość. Zdolniacha.

Michał Rogalski (I)

Nie taki najgorszy jest ten reżyser, a zarazem scenarzysta. Jest niezły, są produkcje na prawdę dobre, jak serial Ratownicy i niezłe, jak Ostatnia akcja czy Każdy wie lepiej, ale są też mocno średnie Wojenne dziewczyny.

Każdy wie lepiej (2021)

Niektórzy krytycy to jednak przesadzają w swoich ocenach i recenzjach. Marudzicie. Mi się tam film podobał. Jakoś w tej zalewie miernoty wyróżnia się. Oglądało się mile. Bardzo mi się podobała para Michał Czernecki (lubię gościa) i Joanna Kulig. Pozostała obsada też dobrze dobrana poza dzieciakami.

Apollo 13 (1995/I)

Kolejny dobry film Rona Howarda, ale nie z tych najlepszych, są lepsze. Oczywiście Tom Hanks zagrał znakomicie, reszta również na wysokim poziomie. Widać, że film został mocno dopracowany co do szczegółów. I cieszy, jak to dawidek poniżej napisał, za umiarkowany patos.

Ognisty podmuch (1991)

Kolejny bardzo dobry film Rona Howarda jaki oglądałem. Dzisiaj mi jeden z użytkowników portalu zwrócił na niego uwagę i chwała mu za tym, bo jakoś lekko o nim zapomniałem. Koniecznie do odświeżenia.

Warwick Davis (I)

Za rolę Willowa Ufgooda w niezapomnianym filmie Willow daję mu ósemkę, ale nie tylko za to. Przypominam sobie role w różnych epizodach Gwiezdnych wojen, jak też Marvina w Autostopem przez galaktykę. Bardzo dobry aktor, a że charakterystyczny, to tylko wykorzystywać!

Warwick Davis (I)

@i_darek1x ciekawe jak ty specu wyglądasz? Dałbym wiele, by zobaczyć i ocenić. Takich postów się nie pisze po prostu. Po latach, ale nie wytrzymałem i musiałem napisać.

Proszę czekać…