Cóż, nie jestem fanem pani Kożuchowskiej, ale patrząc na pozostałą obsadę może być dobre aktorstwo, a temat ciekawy i intrygujący. No i z pani Kożuchowskiej, jak jest dobry reżyser, też można iskry wykrzesać ;)
No proszę, nawet nie wiedziałem, ale to prawie mój krajan. Szczecinek miasto wielkich postaci, bo przecież i Małgosia Ostrowska pochodzi z tego miasta, ale nie tylko. Jestem dumny z Pojezierza.
Może poczekać, w sumie to nie śpieszy mi się. I tak nic nie pobije klimatycznej i zjawiskowej wersji Diuny według pana Lyncha, chociaż sam ten pan twierdzi, że mu nie wyszło.
Czemu YT mnie śledzi?
Dzisiaj zapuściłem sobie kawałek:
https://www.youtube.com/watch?v=LiQa8pIVPjI
Na którego napuściły mnie inne dróżki na YT (już warto się namyśleć), ale mam w liście wszystko co słuchałem od dwóch tygodni, takie moje ulubione na YT :) Niech spadają.
PS Trzeba chyba wrócić do własnych zasobów :)
PS2 Zapuściłem sobie Redsów:
https://www.youtube.com/watch?v=hwKen34wdYE
I dalej na pierwszym miejscu mam Primusa Tommy the Cat, swoją drogą mistrzostwo świata, tyle, że słuchałem tego tydzień temu.
Dałem ocenę cztery, ale chyba na wyrost. Myślę, że głównie z powodów sentymentalnych. Mam nadzieję, że poziom serii podniesie część trzecia.
@PolepioneKadry również kibicuję, ale przekonania za wielkiego nie mam. Jedyna nadzieja, że za robotę bierze się twórca hitu.
@Siwy1984 podzielam opinię i oby nie stało się tak samo jak z dwójką, albo może i jeszcze gorzej. Niestety jestem pełen obaw, tym bardziej, że większość kontynuacji filmów z lat 80 i 90 nie wypala.
@The_Nomad i dodam jeszcze, że wstawienie wątku Legolasa było całkowicie nie potrzebne i wręcz bezsensowne. Jackson naruszył kanoniczność, no ale wiadomo, chodzi o kasę.
@Siwy1984 już jestem namówiony :) tylko jeszcze sam film trzeba znaleźć
@Siwy1984 dzięki wielkie za polecenie. Obejrzę na pewno. Mocno mnie tylko zdziwiła obecność Tima Curry w tym filmie. Ciekawe.
Proszę czekać…