Trzymam kciuki za Beatę, jedna z najlepszych polskich wokalistek. Czekam na film i mam nadzieję, że Beata będzie czuwać nad produkcją, a przynajmniej chociaż zarysem filmu.
@Elizabeth_Linton to znaczy? Rozwiń temat, bo nie za bardzo rozumiem o co chodzi. Aha okej teraz zauważyłem, że poprawione zostało ;) Tak czy siak, gdyby nie to, nie zrozumiałbym o co Ci chodzi :) Z calym szacunkiem.
Obejrzałem po raz kolejny, kolejny, kolejny, …., musi być ocena dziesięć. Najlepszy film w tej kategorii na świecie. Arni w najlepszej formie. Pozycja obowiązkowa!
Producenci Underdog? Nie wierzę. Czyżby robili produkcję o samych sobie? To jest dopiero news. To jest dopiero tupet, żeby przedstawić siebie jako pokrzywdzonych. Mistrzostwo świata !
Już lecę i wykupuję pay per view :) Żartowałem oczywiście, musiałbym chyba na głowę upaść.
@Elizabeth_Linton obejrzę, dobra kończymy komentarze, bo zaraz nas posądzą o spam :) A znajdą się i tacy, co stwierdzą, że robię aktywność.
@Elizabeth_Linton okej, żartowałem, a filmu nie widziałem :) Miłego weekendu.
PS odpowiedź oczywiście zrozumiałem :)
Proszę czekać…