@dawidek98 cóż każdy ma swoje zdanie, ale szanuję. Tym bardziej, że cieszy mnie uznanie dla tego jednego z lepszych polskich seriali młodzieżowych.
Jestem w stanie wszytko zrozumieć w scenariuszu, ale bez przesady. Jestem w stanie zrozumieć, że pies przypadkiem gra w szachy (szkoda że nie z ojcem Mateuszem, pewnie lepszy by był od aspiranta Nocula), no ale żeby psisko załatwiało całą robotę w Wydziale Kryminalnym w Łodzi, to już lekka przesada.
PS obniżam ocenę na 4 niestety
PS2 swoją drogą Wieczorek to tragedia.
No to teraz jestem w szoku. Mam złe przeczucia, że znowu ktoś poleci po kultowej pozycji, tym bardziej, że nie mam zaufania do współcześnie kręconych seriali, po prostu ich nie lubię. Jedyna pociecha, że nie bierze się za to Netflix czy Amazon, może jednak coś z tego będzie.
No proszę. Mam podejrzenia, że kolejna legenda filmowa (i nie tylko) zostanie zbezczeszczona. Dodam tylko, że w temacie fantasy, to w ogóle nie ma jakiś wielkich pereł, zaś te co w miarę można za takie uznać, powstały w latach 80, 90, poza Jacksonem, ale to inna bajka.
@PolepioneKadry dobre, dobre :) Uśmiałem się. Doskonałe spostrzeżenie. Jeżeli przemysł filmowy tak martwi się o widza, to może w ogóle zaprzestać produkcji filmowej ;)
PS Poza tym stara prawda, jak nie do końca wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
@The_Nomad zgadzam się całkowicie. Zawsze twierdziłem, że jak dla mnie Władca jest zdecydowanie za krótki i wiele wątków pominięto (patrz Stary Las i w ogóle całe opuszczenie Shire), tak Hobbit został rozciągnięty. Jedno trzeba przyznać, Jacksonowi udało się oddać sens tego pierwowzoru historii Śródziemia, ale oczywiście można było zrobić to bez takiego przerostu formy. Sądzę, że Jackson chciał wrzucić jak najwięcej informacji, których zabrakło w WP. Moja ocena 7 jest wypośrodkowaniem mojej niepewności :)
@Marac masz rację. Coś jest nie tak, ale myślę, że Grzegorz się tym zajmie. W odróżnieniu od pewnego innego portalu, tu jest na prawdę szybka reakcja :)
@PolepioneKadry tu się zgodzę. O Zenku mi nawet nie mów. Tragedia. Z tej strony trafne przyrównanie, bo Zenek też doczekał się filmu o sobie :) Niestety dożyliśmy takich czasów, że ciężko znaleźć kogokolwiek, kto się nie rozmienia na drobne i to w każdej dziedzinie.
Hoho !!. Zdjęcie takie, że klękajcie narody, niejedna panna coś tam sobie pomyślała ;) A tak swoją drogą mam nadzieję, że Sacha Baron Cohen pokaże jaja, oczywiście w sensie przysłowiowym :)
Jeden z moich ulubionych reżyserów młodego pokokenia. Jestem podekscytowany i czekam na serial. Musi wypalić, nie ma dwóch zdań.
Proszę czekać…