Aktywność

Yara Shahidi zagra Dzwoneczek w aktorskiej wersji "Piotrusia Pana"

@Elizabeth_Linton zgadzam się, na Dzwoneczka nie za bardzo mi pasuje.

Reżyser "Więźnia nienawiści" kręci nowy film zatytułowany "African History Y"

Haha, nie wierzę. XYZ, ciekawe na kogo wypadnie Z? Po drodze są jeszcze nasze polskie Ź i Ż, a przed jest V. Wybór jest wielki, tylko żeby kontynentów wystarczyło. Wiem, że jestem w tym momencie zgryźliwy, ale ogólnie nie podoba mi się to. Swoją drogą jestem ciekaw jakie będzie polskie tłumaczenie ;)

Polski film o superbohaterach FILMY

@Szczerosc cóż mamy takich superbohaterów na jakich nas stać. Poza tym dodam, że zdarzyło mi się obejrzeć pierwowzory i takich bezsensów nie widziałem w scenariuszu, jak u nas. :)

Taka maska HYDE PARK

@Szczerosc haha :), jestem pełen podziwu dla montażysty tego filmiku.

Polski film o superbohaterach FILMY

@Adamus0101 coś w tym jest :)
Dodam od siebie, że sanitariusze i przede wszystkim sanitariuszki to powinna być ekipa z Leśnej Góry (tak się jakoś uparłem na te nasze serialowe bestselery).

Michael B. Jordan przymierzany do głównej roli w remake'u "Człowieka z blizną"

@Bercik022 aha. Bercik to są jaja po prostu. Nic nie potrafią sami wymyślić, nie potrafią dobrze zaadoptować porządnej książki, a i podejrzewam, że budżety na aktorów, wpompowywanie kasy w produkcje, Cgi i tak dalej są już tak wielkie, że nie starcza na dobrego scenarzystę ;)

Amerykański remake "Winnych" z Jakem Gyllenhaalem kupiony przez Netfliksa

@ar23s niestety, ale masz całkowitą rację. Szczerze mówiąc, to już się chce rzygać od remaków. Zaraz będzie Człowiek z blizną, to jaja jakieś.

2015 - 2020 HYDE PARK

Niby nie wiele, ale zawsze coś. Najlepszy serial świata i to jaka oglądalność! Mistrzostwo świata. Najwięksi producenci filmowi, a przede wszystkim serialowi, powinni się od nas uczyć. Przy okazji, widzów MASA, ekip towarzyszących (patrz MEDIA) krocie. Biznes się kręci, tylko nic nie zmienia się w życiu niestety.

PS

Bo tak mi teraz po czasie przyszło do głowy, właściwie nawet scenarzysty nie trzeba zatrudniać.

PS2

I jeszcze jedno "jestem optymistą bez względu co się wydarzy" – cytat mojego ulubionego sansaja.

Skandal. Ewenement Molesty (2020)

Bardzo interesująca recenzja, podobała mi się. Nie mówię, że się wychowałem na Moleście czy w ogóle polskim hip hopie, ale zawsze lubiłem ten zawsze anty gatunek muzyczny. Dla mnie podstawy polskiego rapu są trzy: Kaliber, Wzgórze i Molesta. Dzięki Bernadeto za przypomnienie tego zespołu.

Proszę czekać…