@Elizabeth_Linton zgadzam się, na Dzwoneczka nie za bardzo mi pasuje.
Haha, nie wierzę. XYZ, ciekawe na kogo wypadnie Z? Po drodze są jeszcze nasze polskie Ź i Ż, a przed jest V. Wybór jest wielki, tylko żeby kontynentów wystarczyło. Wiem, że jestem w tym momencie zgryźliwy, ale ogólnie nie podoba mi się to. Swoją drogą jestem ciekaw jakie będzie polskie tłumaczenie ;)
@Szczerosc cóż mamy takich superbohaterów na jakich nas stać. Poza tym dodam, że zdarzyło mi się obejrzeć pierwowzory i takich bezsensów nie widziałem w scenariuszu, jak u nas. :)
@Adamus0101 coś w tym jest :)
Dodam od siebie, że sanitariusze i przede wszystkim sanitariuszki to powinna być ekipa z Leśnej Góry (tak się jakoś uparłem na te nasze serialowe bestselery).
@Bercik022 aha. Bercik to są jaja po prostu. Nic nie potrafią sami wymyślić, nie potrafią dobrze zaadoptować porządnej książki, a i podejrzewam, że budżety na aktorów, wpompowywanie kasy w produkcje, Cgi i tak dalej są już tak wielkie, że nie starcza na dobrego scenarzystę ;)
@ar23s niestety, ale masz całkowitą rację. Szczerze mówiąc, to już się chce rzygać od remaków. Zaraz będzie Człowiek z blizną, to jaja jakieś.
Niby nie wiele, ale zawsze coś. Najlepszy serial świata i to jaka oglądalność! Mistrzostwo świata. Najwięksi producenci filmowi, a przede wszystkim serialowi, powinni się od nas uczyć. Przy okazji, widzów MASA, ekip towarzyszących (patrz MEDIA) krocie. Biznes się kręci, tylko nic nie zmienia się w życiu niestety.
PS
Bo tak mi teraz po czasie przyszło do głowy, właściwie nawet scenarzysty nie trzeba zatrudniać.
PS2
I jeszcze jedno "jestem optymistą bez względu co się wydarzy" – cytat mojego ulubionego sansaja.
Bardzo interesująca recenzja, podobała mi się. Nie mówię, że się wychowałem na Moleście czy w ogóle polskim hip hopie, ale zawsze lubiłem ten zawsze anty gatunek muzyczny. Dla mnie podstawy polskiego rapu są trzy: Kaliber, Wzgórze i Molesta. Dzięki Bernadeto za przypomnienie tego zespołu.
Proszę czekać…