Zajebiaszcza animacja i wiele dobrych pomysłów i nawiązań do masy tematów filmowych. Przyjemnie się ogląda. Tylko polecać.
Ocena cztery tylko za animację, fajna jest nie powiem. Niestety brak sensownego scenariusza i bazowanie na sprawdzonych standardach ale bez pomysłu na coś nowego, roni swoje. Słabo.
Może i komuś się spodoba, mi się nie spodobał. Bajeczka bez wyrazu. Na plus muzyka, to nie powiem. Generalnie film pisany pod młodzieżową nie wymagająca publiczność.
To się nazywa serial z epoki. Kiedyś potrafiliśmy robić takie produkcje. I nie trzeba było rozmachu. Wystarczył dobry "podkład" pod scenariusz i AKTORSTWO!!! Teraz tworzy się badziewną koronę królów.
Patrzę na reklamę, a tu końcówka, VIZIR trzymać za daleka od dzieci, może chodzi o to, że dzieci jak to dzieci są mądrzejsze czasami i powiedzą doroższym, że nie ma to znaczenia i taka Dosia (kto pamięta ten pamięta) też wpierze. A chemik jak chemik, wie, że to tylko kwestia środków powierzchniowo czynnych, a nie reklamy bieli bielszej od bielu !
@Elizabeth_Linton A faktycznie W pustynie i puszczy, zgadza się.
Rosjanie od wielu lat szukali sposobu na skompromitowanie doskonale działających polskich służb wywiadowczych i ochrony rządu i prezydenta. Wreszcie dwóm najlepszym agentom udało się. Podejrzewam, że wielkie pieniądze na to poszły. Na koniec przymrużenie oka ;)
@TheManWhoSoldTheWorld i wice wersa, w sensie działania reakcja – antyreakcja.
@Elizabeth_Linton szkoda faceta, to był przede wszystkim aktor i reżyser teatralny, wielki wizjoner i kreacjonista jeśli chodzi o teatr, w tv znany tylko z Klanu i może dobrze, że tylko
Proszę czekać…