@Adamus0101 ooo
Właśnie, dawno pizzy nie jadłem. Dwóch pizz bym nie ogarnął ;)
Jak w temacie, ugotowałem leczo. Dostałem od znajomego z działku wielką cukinię, dokupiłem trochę papryki, oczywiście pomidory i pieczarki podsmażane na cebulce i wyszło masakrycznie dobre. Mniam :)
@PolepioneKadry Sorki, ale wczoraj musiałem robić za duszę towarzystwa :) więc zniknąłem. Masz rację, słabo jest na portalu. Mówiąc szczerze cała aktywność sprowadza się właściwie tylko do uzupełniania i weryfikowania treści.
@PolepioneKadry ehhhh, lubisz ze mną dyskutować, jak widzę :)
Tak czy siak, pomysłu pewnie ne ma na porządny scenariusz.. Zaś same kwestie rasowe malo mnie interesują, choć na pewno mają duże znaczenie.
Mocno się zdziwiłem, gdy zobaczyłem, że jest jedna ocena dla tej aktorki, i to trzy! Szok. Jedna z lepszych francuskich aktorek.
@Bercik022 zgadzam się z Twoją wypowiedzią.
Szykuje się, jak dla mnie, kolejny bubel. Wychodzi na to, że chyba zaczyna brakować dobrych scenarzystów i ludzi, którzy mają jakiś świeży pomysł na serial.
@Camizi zgadzam się.
Często widziałem właśnie takie sytuacje. Do końca nie możemy być oczywiście pewni, czy to nie błąd dodawacza w IMDb czy faktycznie gdzieś tam w napisach do filmu czy innych materiałach widniał pod taką nazwą. Dlatego też jak dodaję nazwy alternatywne, a jest ich wiele, dobrze się zastanawiam. Często są ewidentne błędy, wtedy pomijam. Oczywiste jest, że, jeżeli w danym filmie widnieje na liście jako "as", no to taka nazwa być musi.
Idealnie by było wszystkie nazwy wylistowane w IMDb czy innym źródle wygooglować i dodatkowo sprawdzić, czy gdzieś indziej się nie pojawia, oczywiście poza portalami, które kopiują z IMDb, jak FW chociażby.
@PoppinTom nie mogło, a jednak udało się
@Sweet_Foxy ano właśnie :)
Tu trzeba być bardzo ostrożnym, dlatego ja jak nie jestem pewien, nie daję takiego atrybutu, zawsze ktoś kto wie lepiej może uzupełnić. Przecież przez nie dodanie atrybutu takiego, treść nie jest zaraz do odrzutu ;)
Wiem, ale czasami mam problem ze stwierdzeniem czy jest to zdrobnienie, w imionach jest tyle możliwości, a i jeszcze czasami błędy dochodzą, że są wątpliwości. Jasne, że John i Johny to to samo, lub Robert i Bob itp.
Proszę czekać…