@ferhin2 ohoho, to jeszcze nie zdajesz sobie sprawy do jakich czasów dożyjesz. Głosuj puki możesz na Listę przebojów w Trójce ;)
Film naprawdę oglądało się przyjemnie. Czasu nie uważam za stracony. Z czystym sumieniem mogę polecić jako niezłą rozrywkę.
Bill i Ted? A jacyż to kultowi bohaterowie? Bynajmniej nie dla mnie.
Nie mam wyjścia, muszę mu dać najwyższą ocenę. Takich aktorów już nie ma, albo są na wymarciu ;) I obawiam się, że ciężko będzie o pojawienie się.
Obejrzeć można, ale rewelacji nie ma.
Dom wariatów, toż to istny cyrk.
@Sweet_Foxy tego szczęściarza to też chyba kiedyś wymyśliłem, ale potem zapomniałem ;)
Wczoraj przed snem wpadło mi do głowy słowo SZCZEBRZESZCZ, nie wiem w sumie dlaczego, ale wydało mi się, że jest coś takiego.
Dzisiaj rano sprawdziłem i jest !!! Miejscowość w Sandomierskim, a dokładnie Szczebrzeszcz-Zoffiówka. Ciężko jednak znaleźć konkretną informację, jak się wpisze w google, to wyskakuje informacja o gminach z okolic Sandomierza, które kiedyś były zalane.
Gdyby to słowo uznać, to mamy 13 liter!
@Bluejohn_26 no to jeszszce bardziej jestem pod ważeniem. Z drugiej strony jakbym miał wrzucić swoją dyskografię muzyczną, posegregowaną według gatunków, to też by było sporo ;)
Proszę czekać…