Aktywność

Projekt ACTA HYDE PARK

@BBi

Hmmm, minęło 8 lat, a Wiki i Facebook mają się całkiem dobrze ;)

OBWIESZCZENIE HYDE PARK

@ferhin2 ohoho, to jeszcze nie zdajesz sobie sprawy do jakich czasów dożyjesz. Głosuj puki możesz na Listę przebojów w Trójce ;)

Agentka (2015)

Film naprawdę oglądało się przyjemnie. Czasu nie uważam za stracony. Z czystym sumieniem mogę polecić jako niezłą rozrywkę.

Bill i Ted powracają - oto zwiastun i plakat nowego filmu z kultowymi bohaterami

Bill i Ted? A jacyż to kultowi bohaterowie? Bynajmniej nie dla mnie.

Steve McQueen (I)

Nie mam wyjścia, muszę mu dać najwyższą ocenę. Takich aktorów już nie ma, albo są na wymarciu ;) I obawiam się, że ciężko będzie o pojawienie się.

Focus (2015/II)

Obejrzeć można, ale rewelacji nie ma.

Temat z nudów i zastoju HYDE PARK

@Sweet_Foxy tego szczęściarza to też chyba kiedyś wymyśliłem, ale potem zapomniałem ;)

Wczoraj przed snem wpadło mi do głowy słowo SZCZEBRZESZCZ, nie wiem w sumie dlaczego, ale wydało mi się, że jest coś takiego.
Dzisiaj rano sprawdziłem i jest !!! Miejscowość w Sandomierskim, a dokładnie Szczebrzeszcz-Zoffiówka. Ciężko jednak znaleźć konkretną informację, jak się wpisze w google, to wyskakuje informacja o gminach z okolic Sandomierza, które kiedyś były zalane.

Gdyby to słowo uznać, to mamy 13 liter!

Stan posiadania

@Bluejohn_26 no to jeszszce bardziej jestem pod ważeniem. Z drugiej strony jakbym miał wrzucić swoją dyskografię muzyczną, posegregowaną według gatunków, to też by było sporo ;)

Proszę czekać…