Ale się uśmiałem, hohoho ;) Tragedia, wymuszona parodia dzikiego zachodu. Lepiej niech ten Set nie bierze się za tego typu filmu. Nic tu zabawnego.
@LakiLou
Nie jestem horroromaniakiem, ale znam doskonale. W ogóle lubię Alice Coopera
Haha:
Urzędnicy nigdy mnie nie przestaną zadziwiać :)
Mało, tego, jeszcze usłyszałem dzisiaj, że chciano chronić na Dolnym Śląsku siedlisko Rokitnika zwyczajnego, którego jedyne naturalne siedlisko w Polsce jest nad Bałtykiem.
EDIT Ale nie tylko u nas nie brakuje wariatów, właśnie usłyszałem, że jakiś Rumun wyłudzał kasę na … UWAGA … paszport na nazwisko Robert de Niro i to z wklejonym zdjęciem aktora …
Pozostawiam bez komentarza :)))
Świat zwariował!!! W jakim my świecie żyjemy? Ludzie, mam apel, nie dajmy się zwariować!
Świetny reżyser, który w dorobku ma wiele znakomitych filmów, a mimo tego popełnił błąd pod tytułem Haker oraz drugi pod tytułem remake Miami Vice. Szkoda.
Bardzo dobry remake, co na ogół jest trudne do osiągnięcia. Można powiedzieć, że dorównuje pierwowzorowi. Swoją drogą pod remakiem dużo komentarzy, a pod pierwowzorem nic, dopiero ja dzisiaj się tam wypowiedziałem.
Ludzie ! Taka klasyka i żadnego komentarza nie ma? Właśnie ostatnio sobie odświeżyłem, nawet nie miałem wcześniej ocenionego. Trzeba przyznać, że kiedyś robił na mnie większe wrażenie ;) Ale i tak trzyma formę.
@pajki_filmaniak zgadzam się po stokroć z Waszmościem :( Swoją drogą dodanie do tego limu znakomitej Laury Dern, to bardzo, ale to bardzo dobre posunięcie Eastwooda.
MISTRZOSTWO!! Film jest doskonały, nie rozumiem ocen poniżej 9, co tu było nie tak? Po raz kolejny Clint pokazał, że jest doskonałym reżyserem, że czuje różne klimaty, no i tak "wykorzystać" Costnera. Najlepsi to robią. A tytuł przewrotny.
Proszę czekać…