Aktywność

MUZYKA jaką słuchałem, słucham, będę słuchać KINO DOMOWE

@Szczerosc dobrze, że chociaż Ty się na tym forum odzywasz ;)

Szanowni uchodźcy z portalu, którego nazwy nie wolno wymawiać i stali użytkownicy. HYDE PARK

@ZSGifMan
Podbijam, dalej jestem za, a przynajmniej za automatyczne przesunięcie swojej wypowiedzi na górkę postów, bo jego edycji.
Inaczej, żeby coś pośpieszyć, gdy nie ma reakcji, lub gdy chce się coś dorzucić do tematu, trzeba będzie zakładać w kółko nowe posty.

Pepsi czy Coca-Cola? HYDE PARK

@ZSGifMan ty chłopie żyjesz w ogóle? Gdzieś ty się zapodział?
Co do niemieckich wyrobów, to jednak jeśli chodzi o proszki, to prawda jest.

Co do pytania, ani pepsi, ani cola, odrdzewiaczy nie pijam.

MOŻE NIE TEMAT,ALE STWIERDZENIE HYDE PARK

@Bert odświeżam, ale chyba warto.
Zgadzam się zdecydowanie, szkoda tylko, że zrobił się całkowity praktycznie bezruch.

Nie lubię bawić się w politykę ale... HYDE PARK

@Adrenochrom hmmmm dopiero się rozkręcali ;)

Najdziwniejsza potrawa jaką kiedykolwiek jedliście. HYDE PARK

@rolnik_postepowy nie pamiętam takowej. Staram się nie jadać rzeczy dziwnych i podejrzanych. Dla mnie dziwny to już jest sam tatar. Jak można jeść surowe mięso?

Wesela HYDE PARK

@Adrenochrom Oj już dawno nie byłem na weselu, a muszę stwierdzić, że nawet lubię czasami ten przaśny rodzaj zabawy ;) Największa zaleta to dobre jedzenie i wódeczka bez mieszania. Tak można imprezować. Jedyne czego nie lubię, to jak ktoś zmusza mnie do tańczenia i te idiotyczne konkursy weselne.

Był sobie pies (2017)

Wzruszający film dla całej rodziny. Nawet takiego "twardziela" jak ja ruszył, więc coś musi w tym być ;)

Agent Cody Banks (2003)

Widziałem gorsze produkcje, dlatego dałem aż ocenę 4. jednak nie polecam. Można się poważnie wynudzić.

Proszę czekać…