Ocenione filmy

136
Filtruj oceny
Gran Torino
8
Bękarty wojny
9
This Is It
9
Adulthood
5
Hooligans
7
Kidulthood
10
Czarna Dalia
7
Czas Apokalipsy
8
Lista Schindlera
9
Aleja snajperów
7
Przebudzenia
8
Przekręt
8
Człowiek z blizną
10
Ojciec chrzestny
10
Dlaczego nie!
3
Zapaśnik
6
Rozbitkowie
4
Księżna
8
Hotel Ruanda
9