Ocenione filmy

1751
Filtruj oceny
American Psycho
8
Igrzyska śmierci
6
Dyktator
3
Avengers
5
Dekalog X
7
Amerykanin
7
Dekalog IX
5
Dekalog VI
4
Dekalog VII
4
Dekalog VIII
5
Dekalog V
7
Dekalog IV
5
Dekalog I
5
Dekalog II
3
Dekalog III
4
Anonimus
3
Mamma Mia!
3
Wściekły byk
4
J. Edgar
7
Łowcy skalpów
5