Aktywność

Barbara Kwiatkowska (I)

Czarująca jako aktorka i kobieta. Wielka szkoda, że odeszła tak przedwcześnie, no co to jest za wiek – 54 lata…

Hanna Skarżanka

Na koncie wiele ról teatralnych, filmowych, telewizyjnych. W pamięci zapadła mi jednak najbardziej jako artystka śpiewająca piosenkę dla żołnierzy w „Pancernych”. To było naprawdę przejmujące. (Oczywiście śpiewała też cudownie np. „Nie wierzę piosence” już nie w serialu).

Barbara Rylska

Może akurat w filmie nie była zbyt mocno eksploatowana, ale za to świetna w Kabarecie Starszych Panów. A poza tym piosenka „Giczały”, coś niesamowitego. ;-)

Lidia Korsakówna

Aktorka, wokalistka, świetna tancerka, do tego niezwykle oryginalna uroda i nogi do samego nieba. :)

Magdalena Zawadzka (I)

Podobno w latach 60. wszyscy młodzieńcy kochali się albo w niej, albo w Poli Raksie. :)
No świetna jest, co tu dużo mówić. I ciągle w dobrej formie.

Aleksandra Zawieruszanka

Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Do tego świetna, tylko niestety chyba zapomniana przez większość kinomanów. Zawsze się cieszę, gdy zobaczę ją w jakimś starym filmie.

Anna Seniuk

Zdecydowanie aktorka z wyższej półki. Oczywiście „Czterdziestolatek” (choć nie lubiłam jej postaci) czy „Konopielka”, ale też sporo świetnych kreacji w Teatrze Telewizji.

Aneta Todorczuk

Aktorka tysiąca twarzy. :) Bardzo duży potencjał, wszechstronność i – niestety, jak to często bywa – słabo wykorzystana.

Marta Żmuda Trzebiatowska

Śliczna i dlatego na ogół dostaje niewymagające role. A ja bym chciała więcej takich jak w filmie „Mowa ptaków”. Mistrzostwo.

Marta Nieradkiewicz

Ładna i utalentowana. Ale ciągle czekam jeszcze, aż jej kariera nabierze rozpędu. I jakoś nie mogę się doczekać jakiejś przełomowej roli.

Proszę czekać…