Aktywność

Maria Dębska (I)

Znakomity warsztat, a przy tym – jak słychać w wywiadach – ma coś do powiedzenia. No i jeszcze bardzo dobrze gra na pianinie. :)

Zuzanna Lit

Nieźle się zapowiada, będę się przyglądać jej karierze, życząc jakiejś zapadającej w pamięć roli w dobrym filmie.

Anna Wendzikowska

Niespecjalnie kojarzę ją z jakiejś roli, ale za to pamiętam, jak ją Szymon Majewski wkręcił w wywiad z Pudzianem. Popłakałam się wtedy ze śmiechu.

Laura Breszka

Wspaniała osoba. Podziwiam ją za to, że podjęła tak niełatwą życiową decyzję. A poza tym ładna i zdolna.

Agnieszka Pilaszewska

Widać, że kobitka z charakterem. Na pewno serial „Miodowe lata” byłby lepszy, gdyby nie zastąpili jej inną aktorką.

Dominika Ostałowska

Zapowiadała się znakomicie, ale trochę szkoda, że utknęła na tak długo w serialu, który jednak nie daje aktorom wielkich możliwości rozwoju…

Dorota Landowska

Jedna z moich ulubionych aktorek. Oczywiście nie tylko ze względu na powierzchowność. Przede wszystkim jest bardzo zdolna. I zawsze daje z siebie 100%.

Eryk Lubos

Świetny aktor charakterystyczny. Może sobie zagrać najgorszą kanalię, a i tak… będę go lubić. :)))

Elżbieta Starostecka

W 2025 ciągle piękna i zgrabna. Stanowczo było jej za mało na ekranie przez te wszystkie lata. Fajnie, że niedawno wróciła do grania. Tylko – na miłość boską – niech się jeszcze nigdzie nie wybiera! (takie nawiązanie do jej roli w filmie „Uwierz w Mikołaja”).

Teresa Tuszyńska

Śliczna dziewczyna, która całkowicie zaprzepaściła swoją szansę na wielką karierę. Najpierw zaszkodziła chyba niedojrzałość, później choroba alkoholowa…

Proszę czekać…