Znakomity warsztat, a przy tym – jak słychać w wywiadach – ma coś do powiedzenia. No i jeszcze bardzo dobrze gra na pianinie. :)
Nieźle się zapowiada, będę się przyglądać jej karierze, życząc jakiejś zapadającej w pamięć roli w dobrym filmie.
Niespecjalnie kojarzę ją z jakiejś roli, ale za to pamiętam, jak ją Szymon Majewski wkręcił w wywiad z Pudzianem. Popłakałam się wtedy ze śmiechu.
Wspaniała osoba. Podziwiam ją za to, że podjęła tak niełatwą życiową decyzję. A poza tym ładna i zdolna.
Widać, że kobitka z charakterem. Na pewno serial „Miodowe lata” byłby lepszy, gdyby nie zastąpili jej inną aktorką.
Zapowiadała się znakomicie, ale trochę szkoda, że utknęła na tak długo w serialu, który jednak nie daje aktorom wielkich możliwości rozwoju…
Jedna z moich ulubionych aktorek. Oczywiście nie tylko ze względu na powierzchowność. Przede wszystkim jest bardzo zdolna. I zawsze daje z siebie 100%.
Świetny aktor charakterystyczny. Może sobie zagrać najgorszą kanalię, a i tak… będę go lubić. :)))
W 2025 ciągle piękna i zgrabna. Stanowczo było jej za mało na ekranie przez te wszystkie lata. Fajnie, że niedawno wróciła do grania. Tylko – na miłość boską – niech się jeszcze nigdzie nie wybiera! (takie nawiązanie do jej roli w filmie „Uwierz w Mikołaja”).
Śliczna dziewczyna, która całkowicie zaprzepaściła swoją szansę na wielką karierę. Najpierw zaszkodziła chyba niedojrzałość, później choroba alkoholowa…
Proszę czekać…