Ocenione filmy

165
Filtruj oceny
Jesteś Bogiem
8
Pierwszoklasista
7
Zabójcze umysły
8
Szczęściarz
6
Kryjówka
7
Czarna księga
9
Nietykalni
9
Żelazna Dama
7
J. Edgar
6
Cyrk motyli
9
Łowca
7
Albert Nobbs
9
Pogorzelisko
8
Wojownik
9
W ciemności
9
Blue Valentine
8