Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Thriller Dżungla. Tutaj człowiek jest gatunkiem zagrożonym! 0

Prezentujemy oparty na prawdziwych wydarzeniach thriller Dżungla z Danielem Radcliffe’em w roli głównej. Partneruje mu m.in. polski aktor – Jacek Koman. W polskich kinach od 22 grudnia.

Daniel Radcliffe w filmie Dżungla, fot. Hector Alvarez.

Gwiazda cyklu „Harry Potter”, Daniel Radcliffe, pokazuje nowe aktorskie oblicze w porażającym thrillerze o grupie turystów zagubionych w amazońskiej dżungli. Reżyserem obrazu jest Greg McLean, autor uznanych dreszczowców – Zabójca i Wolf Creek. W obsadzie produkcji, oprócz brytyjskiego laureata nagrody Teen Choice, występują, m.in. Thomas Kretschmann (Pianista, King Kong), Alex Russell (Kronika, Carrie) i polski aktor – Jacek Koman (Moulin Rouge!, Prokurator).

Oparty na prawdziwych wydarzeniach film powstał na podstawie wspomnień słynnego podróżnika-obieżyświata Yossiego Ghinsberga, zawartych w międzynarodowym książkowym bestsellerze „Jungle”. Wcześniej historia Ghinsberga została przedstawiona w programie „O krok od śmierci”, emitowanym na kanale Discovery. Kinowy obraz – Dżungla to zapierająca dech w piersiach wyprawa w sam środek amazońskiej głuszy. Filmowy survival dla widzów o wyjątkowo mocnych nerwach.

Poniżej oficjalny międzynarodowy zwiastun:

Grupa przyjaciół pod opieką przewodnika wyrusza do boliwijskiej dżungli, by odnaleźć ukrytą w dziczy wioskę Indian. Wskutek nieprzewidzianych wydarzeń ekspedycja, która miała być przygodą życia, zamienia się w koszmar. Oddzielony od grupy Yossi (Daniel Radcliffe), cudem unika śmierci, ale gubi się w środku zielonego piekła. Pozbawiony jakiejkolwiek pomocy i zapasów, ma jeden cel. Przetrwać!

Dżungla na ekranach polskich kin 22 grudnia 2017 roku.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…