Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Ralf będzie miał okazję urządzić trzecią demolkę? 0

Wielkimi krokami zbliża się premiera komedii animowanej od Walta Disneya, Ralph Demolka w internecie. Możliwe, że będzie to ostatnia okazja, aby zobaczyć sympatycznego olbrzyma na wielkim ekranie.

Pomimo tego, że druga odsłona animacji od Walt Disney Animation zapowiada się na ogromny sukces kasowy, wcale nie jest powiedziane, że doczekamy się trylogii. Duet reżyserski filmu, Rich Moore i Phil Johnston miał okazję udzielić wywiadu, w którym stwierdzili, że Ralf oraz jego przyjaciółka Wandelopa von Cuks osiągnęli już taki poziom, że ich historia nie potrzebuje kontynuacji.

Czuję się dobrze z tym, gdzie oni są. To znaczy, mógłbyś wyobrazić sobie fabułę, w której coś się psuje, a oni ponownie się łączą, aby to naprawić. Ale czy jest to potrzebne w odniesieniu do historii kształtowania się Ralfa? Internet reprezentuje jakąś część jego dorosłego życia. Myślę, że dla Ralfa to koniec, dojrzał i jest w skórze, w której mu dobrze. Ma przyjaciół i nadal spotyka się z Wandelopą. Wandelopa dopiero dorasta, ona dopiero znajduje swoje pasje.

powiedział Phil Johnston

Ralf, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".

Ralph Demolka w internecie trafi do amerykańskich kin w tym tygodniu. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć nowe przygoda Ralfa dopiero 11 stycznia 2019 roku.

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ZSGifMan 2018-11-23

Półtora miesiąca później w Polsce, to niby niewiele, ale przez właśnie takie głupie decyzje marketingowe ludzie sięgają w czeluści internetu po filmy. Widać dystrybutorzy dalej tego nie rozumieją!

Adamus0101 ZSGifMan 2018-11-23

@ZSGifMan I później płaczą, że Polacy piracą na potęgę. A sami do tego przykładają rękę.

ZSGifMan Adamus0101 2018-11-24

@Adamus0101 O właśnie!
Sami generują potrzebę, a potem lament wielki jest, że ktoś ją zaspokoił nie tak jakby sobie tego życzyli, i że ich się… okrada. Ale jak nie rozumieją, to szkoda, ich szkoda :P

Proszę czekać…