Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szczegółowe zdjęcia czarnego kostiumu Spider-Mana 1

W filmie Spider-Man: Daleko od domu tytułowy superbohater będzie posiadał nowe kostiumy. Poniżej znajdziecie kilka fotek czarnego stroju, w którym Człowiek Pająk będzie walczył z przestępczością.

Na brazylijskim Comic-Conie, który odbywa się w São Paulo nie mogło zabraknąć Marvela. Studio promuje przyszłorocznego Spider-Mana i na ludzi, którzy zdecydowali się wziąć udział w konwencie czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Jedną z nich jest nowy kostium Człowieka Pająka, który będzie się znacząco różnił od tego z czym zazwyczaj mamy do czynienia. Zdjęcia kostiumu zalały Twittera. Możecie obejrzeć je poniżej.

W filmie Spider-Man: Daleko od domu pojawi się doskonale znany wszystkim fanom Kinowego Uniwersum Marvela, Nick Fury. Ma on ponoć odegrać ważną rolę w historii Petera Parkera, którego czekają podróże po całym świecie. Podobno Spider-Man odwiedzi także Polskę. Oczywiście nie ma osoby na świecie, która interesuje się ekranizacjami komiksów, która nie byłaby ciekawa w jaki sposób zaprezentowana zostanie relacje Fury’ego i Parkera po wydarzeniach z Avengers: Wojna bez granic.

Warto przypomnieć o plotkach, które głoszę, że na Comic-Conie w São Paulo pokazany zostanie pierwszy zwiastun Spider-Man: Daleko od domu.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…