Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bogusław Linda w teledysku piosenki promującej ''Psy 3. W imię zasad'' 0

Wielki dzień dla entuzjastów dobrego hip hopu oraz fanów kultowej serii "Psy"! Na kanale YouTube Asfalt Records premiera teledysku O.S.T.R. i Sebastiana Fabijańskiego Psy 3. W imię zasad. W klipie zobaczymy Bogusława Lindę, który wcielił się w rolę Franza Maurera.

fot. Bartosz Mrozowski

Za zilustrowanie znakomicie przyjętego na platformach streamingowych singla odpowiada reżyser Xawery Żuławski, natomiast scenariusz to dzieło Sebastiana Fabijańskiego. Psy 3. W imię zasad – wyczekiwana, trzecia część kultowej serii Władysława Pasikowskiego wejdzie na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku.

O.S.T.R. to muzyk, producent, instrumentalista, raper. Autor 22 albumów muzycznych. Posiadacz potrójnie platynowej płyty, podwójnie platynowej płyty, pięciu platynowych płyt i sześciu złotych płyt. Czterokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od 20 lat w nieprzerwanej trasie koncertowej, konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Pfuuu… No i co ja mogę o tym powiedzieć?      
Da się obejrzeć, ale jak dla mnie tylko ze ściszoną fonią. Sam teledysk całkiem niezły, no ale ta szczekanina…?      
Po kiego na siłę małpują murzynów?? Im to wychodzi, nawet ich (niektórych) da się słuchać, ale biali… No po kiego?!      

Proszę czekać…