Crossover "Transformers" i "G.I. Joe" znalazł scenarzystę 0

Nadchodzący wspólny film Transformers i G.I. Joe otrzymał scenarzystę. Na pokładzie nowej superprodukcji od teraz jest Derek Connolly.

Transformers

Connolly rozpoczął pracę nad skryptem filmu, w którym jedną z głównych gwiazd ma zostać Chris Hemsworth. Twórca ma na swoim koncie kilka dużych projektów m.in. Jurassic World, Kong: Wyspa Czaszki, czy Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Co wiemy o projekcje?

Crossover połączy dwie największe linie zabawek Hasbro, Transformers i G.I. Joe. Stawia dobrych – roboty w przebraniu Autobotów i bohaterskich Joe’ów – przeciwko ich arcywrogom, nikczemnym Decepticonom i przebiegłej organizacji terrorystycznej Cobra.

O skrzyżowaniu dwóch projektów Hasbro wspomniano w końcowych momentach filmu Transformers: Przebudzenie bestii z 2023 roku, wyreżyserowanego przez Stevena Caple Jr., z Anthonym Ramosem w roli głównej. Nie wiadomo jeszcze, czy Ramos ponownie wcieli się w rolę Noaha Diaza w nowym filmie.

Lorenzo di Bonaventura, Mark Vahradian, Michael Bay, Tom DeSanto i Don Murphy zajmują się produkcją Transformers i G.I. Joe, a producentami wykonawczymi będą Steven Spielberg i Hasbro Entertainment.

Film Transformers i G.I. Film Joe nie ma jeszcze daty premiery.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…