Przenoszenie tematów jest do zrobienia ale jest też wiele innych rzeczy – więc musicie uzbroić się w cierpliwość.
I bardzo dobrze przynajmniej poznika wiele niepotrzebnych postów :-). Będzie przejrzyście
Dziękuje,dziękuje.Na razie lece po numerkach i sprzątam kasie:P.
Pozdrowienia dla was:)
ps Zbanujcie kasie!!!!!!!!
Co prawda nie mogę powiedzieć, że Carter stworzy kolejny sezon, albo
że jest już pewne, że powstanie druga kinówka, jednak nie czekając
na to grupa fanów wzięła się do nakręcenia pierwszego odcinka The X-Files
całkowicie zrobionego przez polskich fanów serialu.
Zgłoszono już kilka pomysłów, z których wybieramy obecnie ten, który
zostanie przekształcony w scenariusz.
Zachęcam do współudziału w tym projekcie
Więcej o nim dowiecie się tutaj:
http://www.xfiles.stopklatka.pl/interactive/forum/viewtopic.php?t=395
Natomiast zagłosować na jeden z pomysłów można tu:
http://www.xfiles.stopklatka.pl/interactive/forum/viewtopic.php?t=395&start=60
Gratulacje:). Mam nadzieję że pousuwasz te wszystkie mało istotne posty. Bardzo się cieszę że to Ty zostałaę moderatorem. Zrób tu porządek;) Jeszcze raz ci gratuluje!!!!!!!!
Pozdrawiam:)
> kaeres o 2006-08-31 13:55:08 napisał:
>
> W jaki sposob tracisz gwarancje zakladajac na procek chlodzenie ?
No zdaje się ze będziesz musiał zdjąć plombę i to dwa razy. Jeśli uda Ci się to zrobić bez uszkodzenia jej to pozostaje tylko założyć i potem zdjąć bez śladu radiator.
Film może i na faktach oparty nie jest ale w ameryce autentycznie mieszkał gość który uchodził za normalnego gościa a wypatroszył 9 kobiet i wieszał je na hak tak jak w Masakrze…
Proszę czekać…