bardzo udany film – ciekawa fabuła, dobzi aktorzy, pasująca muzyka. można uronic łezke, wzruszyć się odrobinkę, wczuć w klimat filmu i wyjść z energią z kina, bo podnosi na duchu. bardzo mi się podobał i polecam.
> Kolaborantka o 2006-08-31 22:49:23 napisał:
>
> mam tylko nadzieję że nie będzie to 150/200, czy 450/600 :D
Nie musisz się obawiać, żaden z tych rozmiarów. Zdjącia będziemy przesyłać pocztą. Tylko, że "twórcy tego bajzlu" nie mają jeszcze adresu do korespondencji. ;)
hehe.ty pewnie taki plan uknułaś że dowiesz sie teraz i wszystko przygotujesz przed innymi:)hehe,dobre
ps zmian formatu to 8 kliknięć w np :photoimpact:)
Pozdro
Widze że jesteś bardzo miła dla twórców serwisu…dowiesz sie w odpowiednim czasie:P
takie małe pytanko do twórców tego bajzlu. Czy macie już pomysł co do wymiarów zdjęć które będzie można dodawać na stronki ludzi filmu?
polecam 'W rytmie hip-hpo`u" i "Honey" o tancu jest tez "ostatni taniec" ale to bardziej o balecie…. slyszalam tez ze dobry jest film ’'W rytmie rapu" pozdrawiam;)
Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowlony z tego sprzętu. Obejrzałem już na nim jekieś 150 filmów i były problemy z dwoma. To znaczy w jednym dźwięk się przycinał a w drugim obraz. Dodam, że wgrany jest oryginalny soft. Nic nie aktualizowałem, tak że myśle że zmiana softu na nowszy pomogłaby pozbyć się tych błedów. Za 250 zł to jest sprzęt super. Lepszego w tej kategorii cenowej nie znajdziesz. Ja bym się nie zastanawiał. Gdybym miał kupować jeszcze raz, wybrałbym taki sam model.
Proszę czekać…