taa, kochane kina. ale u mnie takie badziewia jak 'step up' sie pojawiaja rowno z premiera ogolnopolska.
Ale oczywiście kiedyś będzie trzeba te tematy ususnąć… żeby się tak nie kisiły :-)
Chwile temu zostałem moderatorem i pytając o różne rzeczy z tym związane Yasha podrzuciła dobry pomysł.Może dałoby sie tak zrobić żeby zamiast usuwać post "nie dział mi DVD" bo jest zamieszczony w złym miejscu po prostu by sie go przenosiło do działu kino domowe…co myśli o tym "góra":)
Co myślicie o tym filmie? – Moim zdaniem mocno przereklamowany film. Chyba tylko dzięki promocji zrobiło się o nim głośno. Po obejrzeniu trailera można było spodziewać się czegoś lepszego. Jeśli ktoś oglądał "Honey" lub "You Got Served", to może być rozczarowany niewielką ilością scen, gdzie naprawdę tańczą. Fabuła jest prosta i niczym nie zaskakuje. Pod tym względem nie wprowadza żadnych rewolucji w stosunku do innych tego typu produkcji. Co do ściężki dzwiękowej to pasuje do tego, co się dzieje na ekranie. *Nastawiony byłem na coś lepszego, ale niestety się zawiodłem. *
No cóż, ja sobie ściągam z programu Bear Share. Jest bardzo łatwy w obsłudze i niezwykle łatwo go zainstalować.
http://nowe.pl/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=15&lid=79 – a z tej stronki mozesz go sobie ściągnąć.
Pozdro i mam nadzieję, że pomogłam… =*
ponieważ TVN nie wykupił 3 serii i jej już nie wykupi. Doradzam Ci ściągnięcie sobie 3 serii z internetu…
Pozdr. =*
Proszę czekać…