To prawda, psy potrafią być mądrzejsze! Wzruszająca historia, ładnie wyreżyserowana. Ogląda się bardzo dobrze. Polecam. Familijniak dla całej rodziny!
@Sweet_Foxy I to jest wielki problem. Wiem. Jak wejdzie się na stronę główną serialu, to się ma spis aktorek/aktorów jaki jest. A nie zawsze odpowiedni.
@Chemas, a ja od siebie dodam, że może być osoba, która zagrała mało istotną rolę we wszystkich odcinkach, i jeśli się ją doda do sezonu/serialu, to automatycznie będzie na pierwszym miejscu w obsadzie i nie da się tego poprawić.
Bardzo dobrze, że nie śpiewają!!! Baśń znakomita, trochę mroczna, ale też romantyczna. Największe plusy to główna aktorka, klimat, plenery, scenografia, muzyka. Ogląda się pysznie.
Zerknę, a w ogóle miło Ciebie widać na portalu. :)
Polecam prześmiewczą video-recenzję Miecia Masochisty na Jutubie: www youtube com/watch?v=oMSSVV7oXDY
Można obejrzeć bez oglądania i się dodatkowo pośmiać. Po jego materiale nie będziesz miał żadnych wątpliwości czy warto oglądać całość.
Jedynka była fajniejsza, bo to była jedynka. Na ogół tak jest. Dwójka jest lekko słabsza, ale tylko lekko. Dobrze mi się oglądało. I nie są to bajki na jeden raz. Trochę luzu proponuję.
Nie pomylić czasami ze średnią komedią Fałszywa dwunastka. :) Film w jakiejś mierze kultowy. Chociażby ze względu na plejadę gwiazd, które tam zagrały. Ode mnie zasłużone 9 / 10.
Obejrzałem po raz kolejny i zmieniłem ocenę na osiem. Należy takie filmy doceniać, bo już się takowych nie kręci niestety. W pewnym stopniu przypomina mi Parszywą dwunastkę, którą uwielbiam. :)
@jacks Faktycznie tak jest, to ważna informacja! Mało tego na głównej są często pomieszane normalne role i "uncredited". Tak w ogóle polecam wejść w full credits i klikać na ilość epizodów, gdzie powinien być spis odcinków dla danej osoby.
Proszę czekać…