Aktywność

Rozbudowa FDB FDB.PL

@Sweet_Foxy witam, ja jestem za, choć tez nie oglądam ale uważam że nie powinniśmy się zamykać na "nowe". Jak napisał amondemon76 " ale czy na siłę musimy promować jakieś patologie typu "Warsaw Shore", "Love Island" czy "Damy i wieśniaczki" lub "Azja/Afryka Express"" – nie nie musimy ALE NIESTETY są ogromne ilości ludzi którzy to oglądają i na pewno wolą to badziewie niż inny dobry film, ale też nie możemy ich negować, jest to indywidualny wybór każdej osoby. Bądźmy po prostu otwarci :)

Rozgrzeszenie (2024/I)

Więcej dramatu niż akcji, takie to wszystko średnie. Obejrzane z sympatii dla aktora.

Ranczo: Podwójny agent 1x7 (2006)

Obleci ten odcinek, ale szału nie ma. Oczywiście jak zwykle aktorstwo pierwsza klasa, ale znowu są sytuacje niemożliwe i przesadzone. Ja wiem, że to ma śmieszyć, ale jak dla mnie na siłę.

Ranczo: Racja gminy 1x6 (2006)

Jak to z tymi pierwszymi odcinkami bywa, ten jest na poziomie, chociaż z tymi psami to już przesada lekka. Ale przynajmniej role nie są denerwujące.

Komisarz Alex: Schronisko 22x12 (2024)

Z tych odcinków z serii "warszawskiej" nie jest najgorszy. Dość ciekawa historia. Idzie obejrzeć. Gorzej z samą grą aktorską niestety. Dialogi takie sobie.

Ojciec Mateusz: Gang 16x6 (2016)

Dowcipny odcinek. :) Gang emerytek obrabiających markety. Świetny pomysł scenopisowy. Wykonanie samego odcinka też spoko. Fajnie odegrane role i nie ma za dużo przegięć.

Niesamowity świat April (2015)

Wyjątkowo dobra bajka, świat alternatywny 20w który technologicznie w 19 został fajnie zrobiony.

Radio Romans (1994 - 1995)

Jeden z pierwszych polskich seriali telenowelowych i na prawdę niezły. W porównaniu z obecnymi tasiemcami to było arcydzieło ;) Chyba sobie odświeżę.

Zenek (2020)

Ja to się w ogóle dziwie tak wysokiej średniej ocen, a już ocenom co niektórych krytyków to w ogóle. Przecież to jest fatalne plus do tego muzyka dno. To już nie ma innych postaci w Polsce, którym należy się biografia. A tak w ogóle to nie biografia.

Och, Karol 2 (2011)

Pierwowzór może i faktycznie do rewelacji nie należał, ale był całkiem niezłym filmem i przede wszystkim Jan Piechociński pasował tam idealnie do głównej roli. Adamczyk niestety nie, ale to nie jedyna wada tej pożal się Boże komedii. Jest po prostu zrobiona na fatalnym poziomie, wulgarna, nie zabawna, dno!

Proszę czekać…