Totalne dno
Ależ mi żal, że gość nie żyje. Wielka tragedia. Niesamowicie go lubiłem, przesympatyczny! I do tego znakomicie się sprawdził jako naturszczyk, choćby w serialu Złotopolscy jako kucharz Grzesiu.
W sumie jestem za. Wśród tych wszystkich pomysłów, to programy TV najmniej odbiegają tematyką od tego, co już tu jest. Mnie te programy raczej nie interesują, ale jeśli są osoby chcące i nich dyskutować, oceniać etc, to nie widzę przeszkód.
Druga część tego jakby dwu-odcinka jest już lekko gorsza od pierwszej, ale dalej trzyma poziom. Ksiądz podejrzany, głównie przez idiotę Morusa, o to co zrobił sobowtór.
Bardzo w porządku odcinek. Ciekawa intryga kryminalna i samo śledztwo. Nie ma przesadzonych sytuacji i dialogów. Wykonanie przyzwoite i gra aktorska również.
@JustynaMacugowska Otuż to! Ja już widziałem próby pisarskie AI, daje się na razie wyczuć pewną sztuczność, ale to na razie. W każdym razie nie mam zamiaru słuchać piosenki, czytać książki czy artykułu lub oglądać film, który nie został stworzony przez człowieka, a ja nie wiem o tym.
@Chemas podobnie jak ja, trzema mieć do tego dystans i zdrowe podejście, a myślę, że osoby odpowiedzialne za "sukcesy" AI szybko się w tym zatracą i za kilkanaście lat będziemy mieć "live" to co jakiś czas temu było tylko filmem sci-fi
Jeden ze słabszych odcinków tego serialu, już z nieszczęsnej ery "jolaśkowej". Że Wodecki dał się na to namówić! Nie dopracowany scenariuszowo i z denerwującymi rolami.
O matko jedyna, ale nudy!!! Poza tym niby komedia to jest, ale pośmiać to się za bardzo nie ma z czego. Ot taka niemiecka komedia. :) Obejrzane tylko z powodów naukowych.
Jasne, że serial był niskich lotów, ale i tak był o niebo lepszy od obecnych gniotów typu Barwy szczęścia czy Rodzinka.pl. Niestety był za sztuczny, chociaż scenariusz był sensowny i dialogi dobre.
Proszę czekać…