Aktywność

1313: Bigfoot Island (2012)

Totalne dno

Grzegorz Komendarek

Ależ mi żal, że gość nie żyje. Wielka tragedia. Niesamowicie go lubiłem, przesympatyczny! I do tego znakomicie się sprawdził jako naturszczyk, choćby w serialu Złotopolscy jako kucharz Grzesiu.

Rozbudowa FDB FDB.PL

W sumie jestem za. Wśród tych wszystkich pomysłów, to programy TV najmniej odbiegają tematyką od tego, co już tu jest. Mnie te programy raczej nie interesują, ale jeśli są osoby chcące i nich dyskutować, oceniać etc, to nie widzę przeszkód.

Ojciec Mateusz: Trudny powrót 23x11 (2020)

Druga część tego jakby dwu-odcinka jest już lekko gorsza od pierwszej, ale dalej trzyma poziom. Ksiądz podejrzany, głównie przez idiotę Morusa, o to co zrobił sobowtór.

Ojciec Mateusz: Konferencja 16x7 (2016)

Bardzo w porządku odcinek. Ciekawa intryga kryminalna i samo śledztwo. Nie ma przesadzonych sytuacji i dialogów. Wykonanie przyzwoite i gra aktorska również.

Simu Liu ostro o zastępowaniu statystów przez AI

@JustynaMacugowska Otuż to! Ja już widziałem próby pisarskie AI, daje się na razie wyczuć pewną sztuczność, ale to na razie. W każdym razie nie mam zamiaru słuchać piosenki, czytać książki czy artykułu lub oglądać film, który nie został stworzony przez człowieka, a ja nie wiem o tym.

Simu Liu ostro o zastępowaniu statystów przez AI

@Chemas podobnie jak ja, trzema mieć do tego dystans i zdrowe podejście, a myślę, że osoby odpowiedzialne za "sukcesy" AI szybko się w tym zatracą i za kilkanaście lat będziemy mieć "live" to co jakiś czas temu było tylko filmem sci-fi

Świat według Kiepskich: Zbigniew Wodecki 1x493 (2016)

Jeden ze słabszych odcinków tego serialu, już z nieszczęsnej ery "jolaśkowej". Że Wodecki dał się na to namówić! Nie dopracowany scenariuszowo i z denerwującymi rolami.

Pyzata ja (2007)

O matko jedyna, ale nudy!!! Poza tym niby komedia to jest, ale pośmiać to się za bardzo nie ma z czego. Ot taka niemiecka komedia. :) Obejrzane tylko z powodów naukowych.

Plebania (2000 - 2012)

Jasne, że serial był niskich lotów, ale i tak był o niebo lepszy od obecnych gniotów typu Barwy szczęścia czy Rodzinka.pl. Niestety był za sztuczny, chociaż scenariusz był sensowny i dialogi dobre.

Proszę czekać…