Victor
Victor

Victor

@Victor weryfikator

Mieszkam w wielkim mieście (stanowczo za dużym jak na mój gust). Jestem dziki i rozwichrzony, w ciągłym konflikcie ze współczesnym otoczeniem, trochę tak jak Victor z filmu "Dzikie dziecko", nie pasuję do obecnej rzeczywistości. Nie znoszę sportu i piłki nożnej, nienawidzę samochodów i motoryzacji ! Uwielbiam dobry film, książkę i dziką przyrodę... Pewnie dobrze czułbym się w XVIII lub XIX wieku, kiedy to podróżowano konnymi powozami, a ludzie żyli wolniej i spokojniej. Marzę o "machinie czasu" która by mnie przeniosła w tamte czasy... Ot, takie głupie marzenie.... ;-)

Płeć
Mężczyzna
Lokalizacja
Poznań
Punkty
113355 za weryfikację 86535 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: 100,0% (878 treści)
Dołączył
maj 2006 ( ostatnia wizyta)
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Raport Pileckiego
2
Max Steel
5
Dzieje grzechu
6
Chłopi
7
Wniebowzięci
7
Kochaj albo rzuć
5
Nie ma mocnych
7
Gruby
7
Chór
5
Dystopia
6
1000 lat po Ziemi
6
Cham
5
Włamanie
5
Mamma Roma
7
Najgorsi
6
Rafa
4
Ponette
7
Królowa wojownik
6
Dzikość
6
Listy

Ulubiony aktor

Ulubiona aktorka

Ulubiony aktor dziecięcy

Ulubiony reżyser

Do obejrzenia
Aktywność
Powrót problemu z wpisywaniem nazwisk FILMY

@Grzegorz_Derebecki Właśnie dorzuciłem trochę zdjęć do filmu, no i jest dobrze. Dodawanie nazwisk do opisu zdjęć idzie gładko. Już mi nic nie znika i wszystko działa jak dawniej. Odetchnąłem z ulgą. Wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Powrót problemu z wpisywaniem nazwisk FILMY

@Grzegorz_Derebecki Jestem użytkownikiem fdb od 2006 roku i przez te wszystkie lata dodawałem treści w ten sam sposób, tzn. wklejałem za pomocą prawego przycisku myszki i wszystko działało bez zarzutu, dopiero od niedawna, od jakiegoś pół roku, zaczęły się problemy. Jeśli dobrze pamiętam, to niektórzy inni użytkownicy też mieli z tym kłopot. Z początku myślałem że to mój laptop szwankuje, ale sprawdziłem to na kompie stacjonarnym oraz na innym komputerze w pracy. Wszędzie powtarzał się ten sam problem. Sorry, nie chcę ci już za długo zawracać głowy, bo to już się maraton z tego zrobił. :-(

Powrót problemu z wpisywaniem nazwisk FILMY

@Grzegorz_Derebecki Wklejam za pomocą myszki. Mam nagrać filmik? Chyba nawet nie będę próbował. Pojęcia nie mam jak się do tego zabrać. Nie wiedziałem że takie coś jest w ogóle możliwe. Może gdybym był informatykiem… Cóż, skoro naprawa tego błędu nastręcza aż tyle trudności, to trudno, ale będę musiał chyba dać sobie spokój z dodawaniem treści, bo takie ręczne wpisywanie danych nie ma sensu, zabiera po prostu zbyt wiele czasu.

Proszę czekać…