Victor
Victor

Victor

@Victor weryfikator

Mieszkam w wielkim mieście (stanowczo za dużym jak na mój gust). Jestem dziki i rozwichrzony, w ciągłym konflikcie ze współczesnym otoczeniem, trochę tak jak Victor z filmu "Dzikie dziecko", nie pasuję do obecnej rzeczywistości. Nie znoszę sportu i piłki nożnej, nienawidzę samochodów i motoryzacji ! Uwielbiam dobry film, książkę i dziką przyrodę... Pewnie dobrze czułbym się w XVIII lub XIX wieku, kiedy to podróżowano konnymi powozami, a ludzie żyli wolniej i spokojniej. Marzę o "machinie czasu" która by mnie przeniosła w tamte czasy... Ot, takie głupie marzenie.... ;-)

Płeć
Mężczyzna
Lokalizacja
Poznań
Punkty
101750 za weryfikację 74837 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: 100,0% (3 treści)
Z ostatniego roku: 99,8% (1888 treści)
Dołączył
maj 2006 ( ostatnia wizyta)
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Listy

Ulubiony aktor

Ulubiona aktorka

Ulubiony aktor dziecięcy

Ulubiony reżyser

Do obejrzenia
Aktywność
Powrót problemu z wpisywaniem nazwisk FILMY

@Grzegorz_Derebecki Najczęściej wygląda to tak że wycinam jakieś nazwisko z IMDB i próbuję wkleić w okienko opisu zdjęcia i wtedy często brak jest opcji wklej. To mnie zmusza do wpisania nazwiska litera po literze i teraz nie wiem co powoduje że czasami nazwisko zostaje prawidłowo zapisane a często znika z okienka po wrzuceniu do weryfikacji. Przykład: Film "Tove", dodane zdjęcia nr7 i 8 i zapisane nazwisko aktorki Kristy Kosonen zniknęło mimo że istniało zanim wrzuciłem do weryfikacji. Korzystam z przeglądarki Firefoxa.

Powrót problemu z wpisywaniem nazwisk FILMY

Powrócił kłopot z wpisywaniem nazwisk aktorów ( np w opisach zdjęć ). Znowu muszę ręcznie wpisywać, a i tak po wrzuceniu do weryfikacji, część z nich zupełnie znika. Czy nie można tego jakoś trwale poprawić ?

Ciche miejsce 2 (2020)

Film urywa się nagle i to w taki sposób że w zasadzie z góry zapowiada kontynuację. I bardzo dobrze. 7/10

Proszę czekać…