@JustynaMacugowska masz całkowitą rację, też popieram jak najbardziej. Dodam jeszcze, że ciągle słyszę o zaletach AI w ogóle, głównie w nauce, co jest prawdą, ale i tak jestem mocno nieufny.
Niestety, ale tylko niezły, do takiego "Ja Klaudiusz" się nawet nie umywa. Ale generalnie można spokojnie obejrzeć i czasami wspomóc się literaturą na temat starożytnego Rzymu. :)
@Chemas dlatego dostosuję się do ewentualnych zmian, mogę wybierać co chcę weryfikować, więc po prostu będę omijał pewne treści :P
jeśli chodzi o dodawanie – jak tylko będą chętni na takie treści to jak najbardziej na plus, ja przecież nie muszę tego dodawać :)
co do nowych użytkowników – wiadomo, są potrzebni i to widać, byle nie takie okazy jak lukas1…
może trzeba zrobić dywersję na inne portale filmowe, zachęcić do przenosin na FDB :)
a może rynek jest nasycony i nie ma zapotrzebowania na kilka baz filmowych?
jeśli zmiany mają poprawić frekwencję na FDB to jestem ZA, ale szczerze w to wątpię :(
Śmieszny ten odcinek. Znowu Morus z jakimiś pomysłami wyskakuje. Ksiądz Jacek jak zwykle denerwujący. I znowuż morderstwo w tym biednym Sandomierzu. :)
Dobry porządny polski aktor. Doskonale go pamiętam z Symetrii z roli Łukasza Machnackiego. Doskonale tam wypadł. Szkoda, że się trochę rozdrobnił na seriale.
@Sweet_Foxy Ja również nie oglądam, jak tylko przypadkiem w telewizorni leci, to zaraz przełączam na cokolwiek, nawet wolę reklamy. :)
Ale doskonale rozumiem potrzebę zmian na profilu. Mieliśmy bardzo interesującą dyskusję na discordzie i w pewnym stopniu mnie ona przekonała.
A jeżeli przy tej okazji będzie można dodawać Spadkobierców czy Spotkanie z balladą to super! Poza tym z wieloma dokumentami na platformach czasami mam problem. Czy to jest serial dokumentalny czy reality.
Wszyscy wiemy jaki jest ruch na profilu, a już szczególnie weryfikujący.
@amondemon76 Nieźle pociśnięte. Ja sam nie oglądam takich programów, ale zdaję sobie sprawę z takiej potrzeby. Sam widzisz jaki jest ruch na forum. Pamela Anderson i Madonna to też kiedyś miały coś z porno wspólnego. ;-) Żarcik oczywiście. W zasadzie rozumiem twój tok myślenia, ale jak sam wspomniałeś świat się zmienia, niestety. Ja na przykład bardzo bym nie chciał sztucznej inteligencji, ale jest.
Fajny odcinek. W końcu nie wieje tak nudą. Kilka elementów nawet zabawnych. Kurdej-Satan nadal nie kwapi się by zagrać porządnie. W kółko te same miny. O Boże!
Proszę czekać…