Pożyję to może zobaczę, dość dużo teraz tych baśni w formie horroru powstaje swoją drogą.
@YanYool99 Też nie jestem fanem medycznych seriali, ale ten serial jest wielki, wręcz wybitny.
@Chemas Bo w tym serialu rzeczywiście zajmują się problemami swoich pacjentów, a nie pierdołami oraz rozmową o tym, co ślina na język przyniesie.
@Trophy Do odcinka "Przepraszam Cię" Miodowe Lata są super, potem się zrobiła z tego totalna beznadzieja. Nie potrafię tego serialu docenić. Widziałem co prawda gorsze, ale polskim arcydziełem serialowym są dla mnie "Chłopi", "Janosik", "Zmiennicy" czy "Alternatywy".
@Odi W końcu ktoś, kto napisał prawdę. Do 66 odcinka oglądałem jak zaczarowany, potem już entuzjazm na całego opada – i to jeszcze za "kadencji" pierwszej Aliny, Agnieszki Pilaszewskiej. "Miodowe lata" to nie jest zbyt dobry polski serial według mnie. W przeciwieństwie do wielu Polaków (nie obrażając ich przy okazji) umiem do tej produkcji podejść zdroworozsądkowo.
@YanYool99 Masz rację. Dla mnie też to nie jest zbyt dobry polski serial. O niebo lepsze są według mnie "Czterdziestolatek", "Zmiennicy" i "Alternatywy".
@Sweet_Foxy No i nigdy też bym nie nazwał go wybitnym polskim serialem. Wybitne to dla mnie są "Czterej pancerni i pies", "Stawka większa niż życie", "Janosik" i tym podobne seriale z PRL-u.
Dobry epizod. Mroczna sceneria lasu i piwnicznego pustostanu oraz tajemniczy prześladowca (człowiek czy nie?). Niestety zakończenie za bardzo nietrzymające się treści odcinka i to minus.
Chyba moje pierwsze zetknięcie z twórczością Shinkaika. Na podstawie fabuły tego filmu spokojnie mogliby stworzyć bardzo udaną grę typu Zeldy BoTW z otwartym światem, widzę to już oczyma wyobraźni.
Faktycznie klasa!!! Przypomniałem sobie o tej aktorce przy okazji oglądania serialu Doktor Ewa, w którym była po prostu urocza. Ale oczywiście jest masa ról, w których jest znakomita.
Proszę czekać…