Literówka w tytule.
w11 wydział śledczy
Do obejrzenia 1 raz ok, 2 razem bym sie zanudził, bohaterowie ciekawi, fabuła już mniej, 1 połowa fajne dialogi, 2 już nudniejsza, chodź zakończenie ciekawe.
Bardzo fajna bajka. Aż dziw, że dopiero dzisiaj obejrzałem, a to z 2004 roku!!! Faktycznie, że z tą częściową animacją trochę nie za bardzo, ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało.
Odcinek, który pokazuje, że syf to nie tylko przestępcy, ale i policjanci (wiem, odkrywcze). Powody różne – choroba syna, zwykła chciwość. Shriekback w tle cudo. Izzy 🤣 🩷
@dawidek98 pełna zgoda!!! Napiszę wyjątkowo – epicki serial (a nie lubię za bardzo tego określenia ;-)) Za gówniarza to się wręcz wchłaniało odcinek za odcinkiem, jak gąbka wodę. Dawno w sumie nie odlądałem. Muszę koniecznie odświeżyć.
@dawidek98 zgadzam się całkowicie, Katarzyna Żak (chociaż mam do niej sympatie) nie dorastała do pięt Agnieszce Pilaszewskiej. Pewnie, że są lepsze seriale, ale tu doceniam przede wszystkim grę na żywo przed publicznością. Co ciekawe Żakowa zastąpiła Pilaszewską, gdy wyczerpała się formuła pierwowzoru francuskiego. Chyba coś o tym czytałem na forum Barciślandia.
Druga część tej serii trzyma poziom jedynki, czyli nudna i schematyczna. Tak samo jak jedynka mnie w ogóle nie wciągnęła, podobnież jest z trójką. Dziwię się zachwytom nad tymi filmami.
Ktoś tutaj się dziwił, że seria nie zrobiła furory. Ja tam się nie dziwię, jest po prostu nudna i schematyczna. Tak samo jak jedynka mnie w ogóle nie wciągnęła, podobnież jest z trójką. Dobrze, że to już koniec. Chyba.
Powtórka z rozrywki, to już było. Powielone stare sprawdzone schematy. Dużo przesady, trochę sytuacji mało realnych, na przykład końcowa walka. Ale ogląda się dobrze, a to najważniejsze.
Proszę czekać…