Aktywność

Suzume (2022)

Chyba moje pierwsze zetknięcie z twórczością Shinkaika. Na podstawie fabuły tego filmu spokojnie mogliby stworzyć bardzo udaną grę typu Zeldy BoTW z otwartym światem, widzę to już oczyma wyobraźni.

Ewa Wiśniewska (I)

Faktycznie klasa!!! Przypomniałem sobie o tej aktorce przy okazji oglądania serialu Doktor Ewa, w którym była po prostu urocza. Ale oczywiście jest masa ról, w których jest znakomita.

Doktor Ewa (1970 - 1970)

Przyzwoity polski serial obyczajowy z wątkami medycznymi. Życie dziewczyny z wielkiego miasta na prowincji i konieczność zaadoptowania się do nowych warunków. Ewa Wiśniewska przeurocza i ładniutka.

Koniec zdjęć do filmu ''Jurassic World Rebirth''

@MJUZIQ ale ty marudzisz. Od powtarzania się nie staniesz się bardziej wiarygodny.

List: Widoczność oraz sortowanie FDB.PL

@Grzegorz_Derebecki, listy prywatne są widoczne dla innych na profilu użytkownika.

Koko Smoko 2: Przygoda w dżungli (2018)

Podobnież jak część pierwsza, typowy animowany film dla dzieci. Myślę, że lepsze są takie produkcje niż niektóre zbyt ostre kreskówki. Warto dzieciakom puścić.

Koko smoko (2014)

Tak się składa, że skacząc pilotem po kanałach z nudów przypadkiem trafiłem na Pulsie na ten filmik animowany. Typowa produkcja dla dzieci, którym pewnie się spodoba. Animacja przeciętna, ale sama opowieść w miarę w porządku.

Gladiator II (2024)

Are you not entertained ? Hm I’m not sure. Sporo mu brakuje do pierwszego gladiatora, który po dziś dzień jest świetnym filmem. To było wielkie, epickie, monumentalne dzieło. Świetnie zagrany, świetnie nakręcony. Sequel nie robi podobnego wrażenia, chociaż początek co nieco obiecuje. Sceny bitwy o zdobycie miasta są nawet fajnie zrobione. Aktor który gra główną postać, nie ma charyzmy jaką miał Russell Crowe. Ridleya poniosła fantazja i zaserwował tutaj chyba za dużo fantasy. No bo jak inaczej nazwać zmutowane małpy, człowieka ujeżdżającego nosorożca i rekiny pływające w koloseum ? Stary gladiator był bardziej realistyczny a i kumulacyjna walka była lepsza. Kommodus roztaczał znacznie więcej aury człowieka zdeprawowanego, niż te dwa młodziki. I w ogóle postaciom poświęcono zbyt mało czasu, nie poznajemy ich bliżej. Podsumowując, wiele by można jeszcze napisać ale do tego należałoby napisać recenzję. Od chwili ogłoszenia kontynuacji nie oczekiwałem że powtórzy sukces sprzed lat, owszem daje rozrywkę ale to nie ta sama kategoria co pierwszy film.

Krzyk 2 (1997)

1 części to już prawie nie pamiętam, więc porównania nie mam, fabuła mnie wciągnęła mocno, chodź zakończenie to myślę, już za bardzo w czarna komedię poszło xD

Pan Peabody i Sherman (2014)

Nie powiem, animacja w porządku, sama historia też nie najgorsza. Jest dużo akcji, dzieje się na ekranie dużo, jest trochę humoru, no i tu mam właśnie zastrzeżenia, bo za mało i czasami za drętwy ten humor. Polski dubbing na w miarę poziomie, ale mógłby być lepszy.

Proszę czekać…