Don's Plum 2001

W tej historii wszystko kręci się wokół seksu. A właściwie wokół rozmów o nim. Ekipa nastolatków - czterech chłopaków i trzy dziewczyny spotykają się w pewien wieczór w knajpce o nazwie "Don's Plum". Popijają kawę i godzinami dyskutują. Ale niespodziewanie pojawia się nowa dziewczyna. Ta czwarta wprowadza spore zamieszanie...

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Zdjęcia Zobacz wszystkie 16 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Amber Benson
jako Amy
Scott Bloom
jako Brad
Kevin Connolly
jako Jeremy
Leonardo DiCaprio
jako Derek
Jenny Lewis
jako Sara
Tobey Maguire
jako Ian
Heather McComb
jako Constance
Meadow Sisto
jako Juliet
Marissa Ribisi
jako Tracy
Jeremy Sisto
jako Bernard

Fabuła

W tej historii wszystko kręci się wokół seksu. A właściwie wokół rozmów o nim. Ekipa nastolatków - czterech chłopaków i trzy dziewczyny spotykają się w pewien wieczór w knajpce o nazwie "Don's Plum". Popijają kawę i godzinami dyskutują. Ale niespodziewanie pojawia się nowa dziewczyna. Ta czwarta wprowadza spore zamieszanie... Anonimowy

Gatunek
Dramat

Szczegóły

Premiera
2002-10-11 (kino), 2001-02-10 (świat), 2003-10-04 (dvd)
Dystrybutor
SPI International Polska
Kraj produkcji
USA, Dania, Szwecja
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
89 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 3

Avatar square 200x200

Ronaldinho 2007-08-30 8

Szara rzeczywistość na szarym ekranie. – Prawdziwy do bólu. Świetne, naturalne kreacje aktorskie – fajnie zobaczyć młodego DiCaprio i przyszłego Super-Mana, byli bardzo przekonujący. Niby nic, tylko gadka-szmatka przy stole w ulubionym klubie "Don’s Plum", ale i przesłania się tu można doszukać. Bardzo dobre wstawki w postaci rozmowy przed lustrem. Śmieszny zbieg okoliczności, w filmie wspomnieli o Tedzie Bundy, a później Meadow Sisto (jak dla mnie najlepsza dziewczyna z "Don’s Plum") zagrała w filmie o nim. I jeszcze mimo skromnego budżetu postarano się o bardzo dobrą muzykę.

Ocena: 8/10

rast26 Ronaldinho 2012-03-07

Ronaldinho nie zebym sie czepial twojej wypowiedzi, bo jest jak najbardziej zgodna z filmem, ale piszac o przyszlym Super-manie chodzilo ci chyba o Spider-mana (Tobey Maguire)

Ronaldinho Ronaldinho 2012-04-03 8

Tak, oczywiście. Chodziło o Spider-Mana i nawet napisane z myślnikiem, widocznie byłem wtedy po obejrzeniu któregoś filmu o Supermanie :)

Współtworzą