Sekretarka 2002

Secretary

Lee Holloway to młoda, wrażliwa i piękna kobieta o masochistycznych skłonnościach. Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego usiłuje ustabilizować swoje życie. Zatrudnia się jako sekretarka w biurze adwokata Edwarda Greya. Mimo wysokich oczekiwań ze strony swego pracodawcy, kobieta jest zadowolona z posady. Wkrótce… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

James Spader
jako E. Edward Grey
Maggie Gyllenhaal
jako Lee Holloway
Jeremy Davies
jako Peter
Lesley Ann Warren
jako Joan Holloway
Amy Locane
jako Siostra Lee
Stephen McHattie
jako Burt Holloway
Lacey Kohl
jako Louisa
Oz Perkins
jako Jonathan

Lee Holloway to młoda, wrażliwa i piękna kobieta o masochistycznych skłonnościach. Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego usiłuje ustabilizować swoje życie. Zatrudnia się jako sekretarka w biurze adwokata Edwarda Greya. Mimo wysokich oczekiwań ze strony swego pracodawcy, kobieta jest zadowolona z posady. Wkrótce wychodzą na jaw nie tylko upodobania nowej sekretarki, ale i dziwne tendencje Edwarda. majak01

Gatunek
Dramat, Romans
Słowa kluczowe
kawa, sadyzm, rodzina dysfunkcyjna, miłość zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2003-07-18 (kino), 2002-01-11 (świat), 2004-01-23 (dvd)
Dystrybutor
Vision
Wytwórnia
Slough Pond
TwoPoundBag Productions
double A Films
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
104 minut
Budżet
4 000 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 4
PoppinTom 7

Gdy weźmiemy z Crash to co najlepsze, czyli kobiety wypinające się przed Jamesem Spaderem i dodamy romantyczną komedię otrzymamy niemal idealny wyciskacz "BDSM"

majak01 7

7/10 – Coś w nim jest. Miałem przyjemność obejrzenia tego filmu nie po raz pierwszy, choć dopiero teraz czas i okoliczności pozwoliły mi zobaczyć go w skupieniu. Znacznie odbiega od schematów popularych i topowych filmów. Pokazuje miłość i ludzkie pragnienia w zupełnie innym świetle. Dodatkowo budzi cały wachlarz uczuć – od śmiechu, przez refleksje, aż po współczucie. Warto zobaczyć, osobiście polecam.

Odi 6

Taki sobie – Film bardzo przeciętny jeśli chodzi o fabułę. Może i faktycznie chodziło głównie o to żeby pokazać, że masochistyczne zapędy mogą podniecać. Ale taka wizja wcale nie polepsza ogólnego odbioru. W gatunkach filmu powinna być jeszcze erotyka. Produkcja ma jakiś taki ciężki klimat, może nawet zbyt ciężki i nie jestem wcale fanem idiotycznych lekkich komedyjek. Według mnie 6/10 to i tak wysoka ocena.

Ronaldinho 8

Warto sięgnąć po ten film. – Pozytywnie zaskoczony. Bardzo oryginalna, a przede wszystkim inna historia, wyraźnie wychylająca się z tłumu opowiastek miłosnych Hollywoodu. Reżyser sprawnie przekazał intencje scenarzysty. Oczywiście świetna Maggie (to już jej druga rola, gdzie widzę ją nago :) i całkiem niezły James Spander. Chyba w filmie niczego nie brakuje, ale nie jestem też w stanie postawić oceny wyższej niż 8.

Ocena: 8/10

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

Hsi_Nao
166 punktów
Anonimowy
68 punktów
k4c5er
22 punkty
tadeusz70
20 punktów
majak01
20 punktów
jacks
20 punktów
Arteq
10 punktów
agata
4 punkty
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…