Niesamowicie przyjemnie się ogląda. Obsada, to sami najlepsi, a wisienka na torcie to dla mnie p. Krzysztof. Polecam!!!
Wspaniały, niezapomniany, niepowtarzalny! Uwielbiam w każdej postaci i roli. Najbardziej w Tygrysach. Tak bardzo szkoda, że już nic i nigdy więcej. Ale dziękuję za to co było i co mamy dzięki Jego pracy. ✨️
Wspaniały,, klimatyczny, relaksujący! Te momenty odniesienia do sztuki – wyzwalające! Sama chciałabym odbyć taką podróż – tak dobry to film :-]
Proszę czekać…