Paragraf 78 2007

W niedalekiej przyszłości oddział złożony z byłych komandosów dostaje bardzo ważną misję, która będzie dla nich szansą spotkania kolegów po długim czasie. Niektórzy z nich nie załatwili między sobą dawnych porachunków. Ciągle nie mówią do siebie po imieniu, wolą stare ksywki z wojska. Jednak czas i doświadczenie zmienia… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

W niedalekiej przyszłości oddział złożony z byłych komandosów dostaje bardzo ważną misję, która będzie dla nich szansą spotkania kolegów po długim czasie. Niektórzy z nich nie załatwili między sobą dawnych porachunków. Ciągle nie mówią do siebie po imieniu, wolą stare ksywki z wojska. Jednak czas i doświadczenie zmienia wszystkich, nawet tych którzy zawsze stosowali się do niepodważalnego Paragrafu. W tej misji będą musieli stawić czoła nie tylko zagadkowemu wirusowi, ale też sobie... Anonimowy

Gatunek
Sci-Fi, Thriller
Słowa kluczowe
laboratorium, żołnierz, wirus, pojedynek zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2007-02-22 (świat)
Kraj produkcji
Rosja
Inne tytuły
Paragraph 78 (tytuł międzynarodowy)
Параграф 78 (Rosja)
Czas trwania
95 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 8
Papa28 9

Po 1wszej części daje 9, zaczynam lubić rosyjskie kino. 3ma w napięciu, fakt, że – bez dwóch części trochę bym nerwów stracił. Nic, oglądamy :)

Maciek_Przybyszewski 6

Pierwsza część wkurza – Obejrzałem pierwszą część nie czytając opinii Czecha. No i się wkurzyłem. Jak się wszystko zaczęło rozkręcać to się skończył film. Teraz czekam jak uda mi się obejrzeć dwójkę. Zwiastun rzeczywiście pokazuje, że może się dziać. Pierwszej części daję 6.

heh a to ciekawe xD Obejrzałem ten film już jakiś czas temu i nie miałem go podzielonego na dwie części a było w nim wszystko: początek, rozwinięcie, akcja i koniec :)

Film bardzo mi się podobał (w ogóle lubię rosyjskie kino, a przynajmniej te filmy które dotarły do polskich wypożyczalni lub TV)

ja miałem tylko 1 do tej pory i powiem tylko, że wstęp jest zadługi i faktycznie jak sie zaczyna coś dziać to film sie kończy, zobaczymy jak 2 wyjdzie

Właśnie obejrzałem Paragraf Punkt 1 i stwierdzam, że nasi wschodni sąsiedzi robią coraz lepsze kino. Z chęcią obejrzę Paragraf 78 Punkt 2. Solidna dawka akcji, mordobicia oraz oryginalny scenariusz gdzie grupa głównych bohaterów w pewnym momencie zaczyna się na wzajem wyżynać. Dobra gra aktorska całkiem nieznanych osób. 7/10

szkoda tylko, że cały ten misterny klimat zbudowany w pierwszej częśći psuje się dalej i dostajemy mało logiczną bijatyką acz kolwiek wyglądającą ciekawie

Panowie jak mieliście podzielone te dwa filmiki – punkt 1 i punkt 2? Czy część pierwsza kończyła się w momencie odlotu helikoptera na który się nie zabrali a dwójka jest jego dalszą kontynuacją ?? Tak by to wynikało z opisu dystrybutora do części drugiej.
Wczoraj obejrzałem Paragraf 78 a dzisiaj dorzuciłem do tego tylko dwójkę i widzę, że ta moja poprzednia wersja, którą miałem to była chyba łącząca obie części ponieważ ta praktycznie nic nowego nie wnosi.

Czechu 7

Ostrzegam wszystkich, że – bez 2 części czyli "Paragraf 78 punkt 2" nie zabierajcie się do oglądania. Pierwsza część kończy się gdy tak naprawdę coś ma się zacząć, ale za to jest fajny zwiastun 2 części która zawiera zdecydowanie więcej akcji, jako całość daję 8/10.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

Asmodeusz
25 punktów
Jedras
15 punktów
Hsi_Nao
9 punktów
piotrek681
3 punkty
Roger
2 punkty
srebrny
2 punkty
Redox
2 punkty
jacks
2 punkty
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…