Droga Samurajów 2019

Samurai marason
Film

Rok 1855. Amerykańscy imperialiści stoją u bram Japonii, gotowi zaatakować i podbić Kraj Kwitnącej Wiśni. Aby wyszkolić swoich żołnierzy, feudalny władca wysyła ich na morderczy maraton, którego trasa prowadzi przez trudne i dzikie tereny. Bieg, który miał być tylko sprawdzianem umiejętności, przemieni się w walkę o… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,

Na platformach streamingowych

Rok 1855. Amerykańscy imperialiści stoją u bram Japonii, gotowi zaatakować i podbić Kraj Kwitnącej Wiśni. Aby wyszkolić swoich żołnierzy, feudalny władca wysyła ich na morderczy maraton, którego trasa prowadzi przez trudne i dzikie tereny. Bieg, który miał być tylko sprawdzianem umiejętności, przemieni się w walkę o przetrwanie i zweryfikuje, kogo można nazwać prawdziwym samurajem. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Przygodowy, Historyczny
Słowa kluczowe
samuraj, katana, kimono, jidai-geki zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Kraj produkcji
Japonia, Wielka Brytania
Inne tytuły
Samurai Marathon (Japonia) (Filipiny)
Samurai Marathon 1855 (tytuł międzynarodowy)
サムライマラソン (Japonia)
Czas trwania
103 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Magic 6

Historia o samurajach ale chyba inna niż większość produkcji. I zakończenie, które powinno być dla mnie jednoznaczne od początku wcale takie nie było.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Lillu
120 pkt.
3
Victor
8 pkt.
4
kaskader
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…