Recenzje

slodkadziecinka użytkownik
6
Burleska — Ale to już było przeczytaj recenzję
slodkadziecinka użytkownik
8
Rzym — Rzym jakiego nie znacie przeczytaj recenzję
slodkadziecinka użytkownik
10
Myszy i ludzie — Dramat szarych ludzi przeczytaj recenzję
slodkadziecinka użytkownik
10
Blue Valentine — Miłość w kolorze blue przeczytaj recenzję
Asmodeusz użytkownik
8
Niesamowity Spider-Man — Miało być inaczej, a wyszło to samo. przeczytaj recenzję
slodkadziecinka użytkownik
10
Bloody_Boy użytkownik
10
Filadelfia — „Filadelfia” to jeden z najlepszych filmów świata - tworzy bardzo interesujący klimat… przeczytaj recenzję
modelka użytkownik
5
Wymyk — Najmocniejszy polski film tego roku przeczytaj recenzję
Beznickowy użytkownik
6
Mroczne cienie — Najgorszy film Burtona ostatniej dekady. Mimo to, wciąż da się go obejrzeć. przeczytaj recenzję
modelka użytkownik
7
Flicka: Najlepsi przyjaciele — Przyjaźń potrafi zwyciężyć przeczytaj recenzję