Dobry klasyczny western z kowbojami i indianami, czyli jak trza ;) Warto obejrzeć choćby dla początków Clinta Eastwooda. Jeżeli jeszcze nie ma zweryfikowanego tytułu polskiego, informuje, że brzmi on Zasadzka na przełęczy.
A mnie ten film nie urzekł. Niektórzy tu piszą o porządnych dawkach i humoru i przygody, zabawnych dialogów. Nic z tego nie zauważyłem. Nie mówię, że film jest zły, na początku nawet mnie wciągnął i myślałem, że będzie super. Niestety od połowy temat zaczął się spłaszczać, a końcówka do d.
@pajki_filmaniak kto nie oglądał niech żałuje i zaraz nadrobi. Dzisiaj leci wersja filmowa, ale wątpię czy będę oglądał, kiedyś widziałem i to nie to co serial.
Nawet niezły western, jednak Eda Harrisa widziałbym w bardziej ambitnych produkcjach. Źle jednak nie jest. Można rzucić okiem.
Cóż, nie porwał mnie ten film. Tyle w temacie.
@tegesno w sumie masz rację. Źle się wyraziłem. Chałtura jednak pozostaje chałturą.
Hahaha, na prawdę dobra krótkometrażowa animacja z typowym dla belgijskich lub belgijsko francuskich tego typu produkcji. Warto spojrzeć. Warto zaznaczyć, że filmik dostał w 1987 roku Oscara za najlepszą krótkometrażową animację.
Niech no tylko ujawni się tutaj ktoś, kto w życiu nie oglądał, ba nie wie nawet o co chodzi, to złoże mu serdeczne kondolencje z tego powodu ;)
Taki był początek jednej z najbardziej znanych na świecie kreskówek. Ehh, to se ne wrati.
@PoppinTom a spytam się tylko, czy może czytałeś kiedyś powieści z serii Ziemiomorze. Pytam się, bo filmu nie oglądałem i ciekaw jestem jak wypada w porównaniu z książkami?
Proszę czekać…