Aktywność

Możliwość zgłoszenia filmu do usunięcia FDB.PL

@Elizabeth_Linton zdaje się, że już zmienione.
Nie specjalnie byłem wczoraj aktywny :)

VIZIR HYDE PARK

@Sweet_Foxy zgadza się.
W ogóle, jeśli chodzi o otwieranie przeróżnych pojemników, czy butelek, to czasami jest to tragedia. W przypadku niektórych zakrętek, na prawdę trzeba mieć parę w rękach. Moja starsza już matula większości nie odkręci. Szału zaś można dostać, jak chce się otworzyć niektóre paczki z kawę tylko ręcznie ;)

VIZIR HYDE PARK

@Sweet_Foxy :))))

Pan niania (1993)

Całkiem niezły filmik. Ogląda się bardzo dobrze i z relaksem. Muszę jeszcze dodać, że Hogan jako były wrestler i ogólnie twardziel, nadzwyczaj dobrze wypada w rolach rozbrajająco komediowych, czego nie można powiedzieć o innych sławach. Kogo mam na myśli, każdy chyba wie.

Powstanie nowy Strażnik Teksasu

Mam nadzieję, że zachowają klimat kiczu i tandety. Bez obrazy, sam jestem lekkim fanem tego serialu. Tak on wyglądał i tak miało być. Mam wrażenie, że ten klimat nie zostanie utrzymany.

Aniołki Charliego (2019)

@Khaosth no proszę. Nie oglądałem jeszcze i nie za bardzo miałem chęć zabierać się do oglądania. Nie wiem czemu, ale wszystkie "Aniołki" odnoszę zawsze do pierwowzoru, czyli starego już serialu, pewnie sentyment ;) Tu jednak mnie zachęciłeś :)

Harry Angel (1987)

Dziwię się mocno dość średnim ocenom tego znakomitego thrillera (a może horroru) sensacyjnego. Jak zwykle geniusz, nie żyjącego już niestety, Alana Parkera nie zawiódł. Pozycja obowiązkowa.

Ściana (1982)

@Redox zgadzam się całkowicie. Alan Parker zrobił coś niespotykanego i niesamowitego.
Sorki, że odgrzebuję komentarz, ale po śmierci Parkera, jakoś tak mnie naszło na wspominki o jego filmach.

Nie żyje Alan Parker - reżyser wielu znakomitych filmów

Szkoda tego reżysera. Miał dużo dobrych i parę znakomitych filmów w dorobku. Dla mnie to nie Missisipi czy Midnight Expres, ale rewelacyjne: "Ściana" z doskonałą muzyką Pink Floyd, "Ptasiek", którego mam zamiar odświeżyć, bo bardzo bardzo dawno nie oglądałem i oczywiście, jak dla mnie kultowy "Harry Angel".

Dwayne Johnson był rozważany do zagrania Willy'ego Wonki

Ciężko mi jakoś sobie wyobrazić The Rocka w roli Wonki, dodam tylko, że jak dla mnie wcale najlepszą kreacją nie jest kreacja Deppa, ale Gene Wildera w starszej wersji.

Proszę czekać…