Aktywność

Hejka FILMY

@fredaser za wiele to tam nie ma informacji.
Ciekawi mnie z jakiego kraju ten profil jest.

Hejka FILMY

Spotkaliście się może z taką stroną: "The Movie Datebase"?
https://www.themoviedb.org/
Ostatnio wpadła mi przypadkiem przy jakimś tam wyszukiwaniu nazwiska.

Tower Heist: Zemsta cieciów (2011)

Bardzo przeciętna komedia. Jak na takie nagromadzenia aktorów, poza Stillerem oczywiście, to słabiutko. Sytuacji komediowych jak na lekarstwo, a i z akcją słabo.

Green Lantern (2011)

Cóż to za geniusz pisał scenariusz i dialogi do tego filmu? Masakra. Ogólnie nie przepadam za filmami o superbohaterach, ale nie powiem, niektóre bywały udane, ale to jest tragiczne. Reynolds w ogóle nie pasuje do takiej roli, historia płytka jak Morze Bałtyckie i dwa dominujące kolory: zielony i żółty ;) Film ratują efekty, no ale bez przesady.

Sauron, Galadriela i Elrond pojawią się w serialu "Lord of the Rings"

@Movieman okej, ja tylko sobie zażartowałem, bez urazy proszę ;)

Sauron, Galadriela i Elrond pojawią się w serialu "Lord of the Rings"

@KrecikOwsik zapewne tak jest. Ja sobie trochę zażartowałem, jednocześnie odnosząc się do przeróżnych dziwnych pomysłów scenariuszowych.

Amazon ogłasza pełną obsadę serialowego ''Władcy Pierścieni''

@PolepioneKadry co do obsady ciężko mi się wypowiadać, zagra jak zagra, masz rację, że mają szansę. Raczej bałbym się bardziej właśnie o to poprowadzenie, no i właśnie sam scenariusz. Już Jackson pozwolił sobie na pewne odejścia od kanonu, ale wszystko to było w ramach rozsądku i nie raziło za bardzo fana Tolkiena (chyba, że tych na prawdę ortodoksyjnych :)), tu boję się rażących zmian i interpretacji Silmarilionu.

Sauron, Galadriela i Elrond pojawią się w serialu "Lord of the Rings"

Jako wierny fan Tolkiena, będę oczywiście czekał na serial, chociaż nie spodziewam się niczego dobrego, raczej spodziewam się znacznie większego niż u Jacksona, łamania kanonu Tolkiena.

PS.
Galadriela nie Galadriel ;), chyba, że twórcy postanowili zmienić płeć elfki.

Bonanza (1959 - 1973)

Ehhhh, łezka się w oku kręci. Pamiętam za gówniarza, jak były tylko dwa programy w telewizji, na dwójce leciała Bonanza. Niestety telewizory na początku tego kanału bez specjalnej przystawki (taki dzisiejszy dekoder ;)) odbierały tylko jedynkę. Cóż, dobrze, że sąsiedzi piętro wyżej mieli :)

Garść dynamitu (1971)

@dawidek98 zgadzam się w pełni. Ennio Morricone to geniusz, ale poza tym doskonały klimat filmów Leone, co prawda to jeszcze nie ten Leone, ale i tak rewelacja.

Proszę czekać…