@Bluejohn_26 nie no, zgadzam sie. Ja nie mówię, że to są jakieś super mistrzowskie produkcje, ale podaj mi przykład dobrego serialu TVP, poza Mateuszem, czy Alexem. Nie widzę. A co do paradokumentów to już się nawet nie będę wypowiadał ;)
Jak tak dodaję obsady i (od niedawna) weryfikuję, tak sobie myślę, że całe szczęście, że mam jedno imię i jedno nazwisko (żadne tam "alternate name), a już Bogu dziękuję, że nie mam przypisanego numerka rzymskiego ;)
Raz na jakiś czas zerknę na ten serial. Jest całkiem przyjemny do oglądania. Uważam go za jedną z lepszych polskich produkcji serialowych ostatnich lat, a już na pewno jedno z nielicznych dobrych ze stajni tvp.
Co Wy sądzicie? Oglądacie czasami (lub oglądaliście, teraz to tylko powtórki)?
PS Po raz kolejny przy oglądaniu pomyślałem sobie, że gdyby nie ksiądz detektyw, to pół Sandomierza siedziało by w więzieniu za niewinność ;)
Ciekawe co z tego wyjdzie. Jakoś nie za bardzo widzę Stillera w roli nie komediowej.
No proszę bardzo, można? Można. Szkoda tylko, że popularne nasze stacje kręcą same szmatławce, a już "publiczna" to chyba w tym przoduje.
Kiedyś, ale to kiedyś oglądałem ten film w jakimś małym kinie w Łodzi, pamiętam, że zrobił na mnie wrażenie, ale chyba głównie swoją erotyką :)
To może być bardzo, ale to bardzo ciekawy serial. Dobrze, że zapowiada się tylko na jedno sezonowy. Poza tym lubię Keatona.
@Bluejohn_26 tu masz rację. Najlepsze są nasze polskie pomysły, patrz Wataha.
@Bluejohn_26
No niestety, prościej jest chyba bazować na sprawdzonych scenariuszach i pomysłach, coś tam poprzerabiają i już, ale może chociaż dobrze przeniosą na polski klimat i realia.
Proszę czekać…