Trafiłem przypadkiem na stronkę:
Co prawda pisze się FDb. Ciekawe czy wiecie o tym?
No proszę, okazuje się, że i Amerykanie mieli w swoim kraju czystki polityczne. Dobry film z bardzo dobrą grą aktorską
Film jest nieziemski, niesamowity. Historia jednego z naszych bohaterów, człowieka wyjątkowego i z jak wielką pasją! Szkoda, że już takich ludzi nie ma. A wracając do samego filmu, doskonale przedstawiona biografia Pana Religi, Kot rewelacyjny (on lubi takie role, szkoda tylko, że rzadko je ma), ale i Glowacki super i cała reszta również. Ekstra!
Całkiem niezłe romansidło z dobrą obsadą. Dziwne w sumie, że taka mało znany i komentowany jest ten film.
^0 %, jak dla mnie za słabo. Myślałem,że w temacie ekranizacji Kinga wypadnę lepiej.
60 %, nie najgorzej.
Nie jest tak najgorzej, da się obejrzeć ;)
W szoku jestem, że aż tak dobrze, 70 %, no no
Proszę czekać…