Pół na pół, mogłoby być lepiej.
HAHA 11/12, 91 %. Ale faktycznie, że dość proste. Co ciekawe rąbnąłem się tylko na Ojcu chrzestnym, nie wiedzieć czemu skojarzyłem z Kasyno.
22 % masakra :) Praktycznie poza Przyjacielami i Bundym, to wszędzie strzelałem i głównie źle. Większość seriali w tym quizie, to niestety nie moja bajka.
hmmm 80%, może być, chociaż jako fan de Funes, jestem lekko zawiedziony i zaskoczony, powinno być lepiej.
Bardzo interesująca historia, dzięki czemu film zapowiada się intrygująco i dobrze, tym bardziej, że kręcą go Rosjanie, haha a nie Amerykanie.
Dobry film, ale nie powalił mnie. Aktorko na bardzo dobrym poziomie, sam Al Pacino jak zwykle bomba.
Dobry film, Shyamalan, mój reżyser od zaskakiwania, nie rozczarował mnie. Ciężki, wiszący klimat czuć przez cały film.
@Szczerosc wiem ;)
Swoją drogą miałem pomysł umieścić ten pierwszy tekst na białej koszulce, ale się rozmyśliłem.
Typowy przeciętniak.
Dziwny film, ale to bardzo dziwny. Mimo to, doskonała gra aktorska, głównie Nicholsona i specyficzny klimat wciągają jak narkotyk.
Proszę czekać…