Aktywność

Którego filmu bohaterką jestem?

Pół na pół, mogłoby być lepiej.

Którego filmu bohaterem jestem?

HAHA 11/12, 91 %. Ale faktycznie, że dość proste. Co ciekawe rąbnąłem się tylko na Ojcu chrzestnym, nie wiedzieć czemu skojarzyłem z Kasyno.

Seriale komediowe - jak dobrze je znasz?

22 % masakra :) Praktycznie poza Przyjacielami i Bundym, to wszędzie strzelałem i głównie źle. Większość seriali w tym quizie, to niestety nie moja bajka.

Filmy z Louisem de Funèsem

hmmm 80%, może być, chociaż jako fan de Funes, jestem lekko zawiedziony i zaskoczony, powinno być lepiej.

Rosjanie tworzą idealny świat w zwiastunie filmu fantasy "WE"

Bardzo interesująca historia, dzięki czemu film zapowiada się intrygująco i dobrze, tym bardziej, że kręcą go Rosjanie, haha a nie Amerykanie.

Podwójna gra (2005)

Dobry film, ale nie powalił mnie. Aktorko na bardzo dobrym poziomie, sam Al Pacino jak zwykle bomba.

Wizyta (2015/I)

Dobry film, Shyamalan, mój reżyser od zaskakiwania, nie rozczarował mnie. Ciężki, wiszący klimat czuć przez cały film.

LGBT HYDE PARK

@Szczerosc wiem ;)

Swoją drogą miałem pomysł umieścić ten pierwszy tekst na białej koszulce, ale się rozmyśliłem.

Walentynki (2001)

Typowy przeciętniak.

Obietnica (2001/I)

Dziwny film, ale to bardzo dziwny. Mimo to, doskonała gra aktorska, głównie Nicholsona i specyficzny klimat wciągają jak narkotyk.

Proszę czekać…