@YanYool99 zgadzam się z tym rasizmem to trochę przesadzono
Przyzwoita komedia sensacyjna. Lawrence i Zahn stworzyli dobry duet.
Do roli Iron Mana chyba nie znaleziono by lepszego aktora.
Jak nie przepadam za ekranizacjami komiksów, szczególnie o superbohaterach, tak ten mi się spodobał. Wielka tu zasługa Roberta Downeya Jr. oraz wprowadzenie postaci dzieciaka.
Co ja się tu będę rozpisywał, jest to długo przeze mnie oczekiwana ekranizacja mojego ukochanego Tolkiena, do tego zrobiona rewelacyjnie. W pierwszej części nie podobają mi się właściwie tylko dwie sprawy. Za bardzo rozwinięty wątek miłosny Arweny i Aragorna, chociaż za kolejnym już razem tak mi nie przeszkadzał. Gorsze jest jednak to, że nie ma Starego Lasu, Toma Bombadila, rzeki Wija i Złej wierzby. Chyba, że jest to w wersji reżyserskiej, ale jej nie widziałem.
Bardzo ładna dziewczyna, aktorsko też daje radę ;)
Średniak, można obejrzeć i zapomnieć.
@kim666 zgadzam się całkowicie, film uroczy i jaka klasa Allena, przez cały film czuć tą klasę, co za styl !
@i_darek1x
Takich szablonowych filmów ja poproszę jak najwięcej.
Kolejny "przegadany" film Allena, ale ja kocham jego narrację. Bezpośredniość i brak kompromisów. Już nie mówiąc o tym, że powala mnie sposób, w jaki Allen potrafi "wykorzystać" aktorów. Mistrz. W pewnym sensie przypomina mi Polańskiego, co do tego wykorzystania aktora.. Jak już zacząłem oglądać film, wiedziałem, że inna ocena niż 8 lub w górę nie wchodzi w grę ;)
PS Do tego ta stylistyka ach !
Proszę czekać…