Lubię filmy, jak ja to nazywam refleksyjne, ten jednak mnie nie pociągnął. Nuda
Słabo. Głupi scenariusz, zdjęcia słabe, jedzie na efektach. Do tego jeszcze musiałem trafić na polski dubbing, fuj !
Bardzo sympatyczna animacja, kolejny dobry short ze stajni ESMA
Przyjemny filmik, do oglądania na luzie. Potworek bardzo sympatyczny :)
Szkoda, że jeszcze ten pies nie latał samolotem. Strasznie głupi scenariusz.
Walker nie był złym aktorem, ale grać w czymś takim, to już porażka.
Bardzo dobry film, polecam maniakom kina brytyjskiego. Statham najlepiej sprawdza się w brytyjskich produkcjach.
Przyzwoite angielskie kino gangsterskie, polecam.
Proszę czekać…