Ocenione filmy

417
Filtruj oceny
Love Story
7
Walka o ogień
7
Lawrence z Arabii
8
28 dni później
8
Zabójcze umysły
7
Różyczka
7
Agora
8
Europa Europa
8
Słodki listopad
6
Ostrza chwały
2
Metropolis
7
Motylek
8
Stygmaty
7
Pacyfik
8
Zelig
8
Szkoła uczuć
7
Obcy 3
8
Plac Zbawiciela
7
Moon
7