@karafka

Ocenione filmy

57
Filtruj oceny
The Box. Pułapka
8
Parnassus
5
The Collector
8
Nostalgia anioła
10
No-Do. Wezwani
7
Delikatna
5
Przebudzenia
10
Nienarodzony
6
Przebudzenie
9
Dom nad jeziorem
9
1408
9
Posłańcy
8
Udręczeni
8
Lustra
9
Billy Elliot
10
Słodki listopad
9
Matrix
10
Zmierzch
9
Lśnienie
10