Emocje – Polecam!!! Po obejrzeniu filmu wróciły emocje z tamtych dni. Chciałbym tylko dodać, że sprawcy wydarzeń z 11 września w pewnym sensie wciąż pozostają bezkarni. Zagrożenie wciąż jest obecne dopóki ktoś nie weźmie się wreszcie porządnie za tych ******… Jak dla mnie to w Polsce powinno być zero tolerancji dla tych fanatycznych *!!! Jak byłem licalistą to skinheadzi trochę czyścili ulice, teraz to jakby przygasło – a szkoda.
(Część tej wypowiedzi została usunięta ze względu na obraźliwe słownictwo)
Właśnie nie oglądałem ale słysze same dobre opinie więc chyba sobie oglądne.Dobrze że dodajesz trochę humoru do opisów:)
Pozdro
dzieki piotrek :)
jak ogladales serial to napewno wiesz o co mi chodzi :p
“Morał z tej historii: Nie idź na wojne, bo jak wrócisz twoja córka będzie miała dziecko twojej żony z twoim szwagrem… Nieważne jak to brzmi… "<<HEHEHE…dobre:P
Rzeczywiście słabo sie prezentuje początek września..
a jeśli chodzi o filmy to również polecam dirty dancing 1 i 2, honey, a także film pt."Wytańczyć marzenia" (take the lead) z antonio banderasem i aktorką właśnie z filmu step up, czyli Lauren Collins
mam nadzieję, że będę miała takie szczęście jak kasiulka i również otrzymam napisy do tego filmu
z góry thx za poświęcony czas
całusy =*
Ja też sądze, że zwiastun 2 jest o wiele lepszy niż pierwszy ;)
średniawa – Typowa amerykańska produkcja z tandetną muzyczką. Lekkostrawny filmik.
Jest jedno "ale" : każdy ma takiego pilota i co gorsze korzysta z niego.
A co do filmów to:
Uwierz w miłość
Pamiętnik
i jak jeszcze sobie coś przypomne to napisze…
Pozdrowionka
Hm.. a spróbowałeś zmienić oprogramowanie?
Ps. Moja wiwa zachowuje się tak na niektórych filmach (do tego co pisałem) … jak ten screen z media center
http://fdb.pl/image/sklep/elmak/elmak_maxter_screen1.jpg
Proszę czekać…