Aktywność

Otwórz się (2006)

Doczekaliśmy się już drugiego… :) i moim zdaniem wyszedł lepiej niż poprzedni .
Film zapowiada się extra , nie mogę się doczekać,kiedy wejdzie do kina ;) pozdrówki!

Ulubiony serial(e) ŚWIAT TV

Zdecydowanie Prison Break, 24, Rzym, six feet under. Ostatnio znalazlem serial Profit, ktory kiedys tam lecial w tv ale niestety nie znalazlem jak dotad nigdzie napisow. hmm

Lot 93 (2006)

Komentarz lu_ pojawił się jak ja pisałem swój… Lu_:masz całkowitą rację…

Pozdro

Lot 93 (2006)

Zgadzam sie z ktosią18.Jeśli ktoś idzie na ten film o tak ,bo nie leci już superman to może uznać że film jest kiepski ale moim zdaniem film jest świetny.Nie zgadzam się też z tym że film traci na tym że w całości nie opowiada o locie 93.Może twórcy źle sie zareklamowali ponieważ włąsnie duża częśc fabuły rozgrywa sie w np W stacjach kontroli lotów.
Ja potraktowałem ten film nie jako dobrą rozrywkę i byc może fajny Thriller tylko jako film który mi wyjaśni co tak naprawdę wydarzyło się tamtego dnia.Dla mnie film jest świetny,kamera z ręki tylko podbudowuje nastrój a oczy w cale sie nie męczą ponieważ operator nie lata jak w BWP tylko obraz lekko drga .Aktorzy też są bardzo dobrzy i moim zdaniem nie można ich źle oceniać.Bo jak ty byś sie zachował w porwanym samolocie??

Polecam wszystkim i ostrzegam że pewnie wielu z was nie wyjdzie z sali z dobrym humorem;(

Lot 93 (2006)

…muszę przyznać – tak mnie zbulwersowała Twoja notka pod United 93, że postanowiłem się na FDB zarejestrować.

Pozwole sobie cytować wszędzie Twoje słowa, wybacz, że nie poproszę o autoryzację, ale nie ma na to czasu.
Mam nawet swoje ulubione fragmenty w Twoim poście, np.

"Film kręcony ręczną kamerą, wyglądający jak film amatorski." – widać, że na kinie znasz się jak mało kto… kamera z ręki o ile wiem to pewna forma, środek do uzyskania jakiegoś efektu, a nie domena filmu 'amatorskiego'. W tym wypadku, żeby ułatwić Ci proces myślowy chodziło o przybranie formy paradokumentalnej.

albo inny smaczek: "Po prostu mniej przyjemnie się go ogląda." – taaak… coś w tym jest, pamiętam jak przyjemnie się oglądało relację TVNu z 11 września 01’… rzeczywiście miło, no i nie było rozedrganej kamery! Niezapomniane, niezmącone niczym nudnym wrażenia…

inny przykład: "Ktoś ocenił grę aktorów jako dobrą. No cóż ja się zawiodłem na grze aktorów. A niektóre grane przez aktorów postacie wręcz mnie irytowały." – dla Twojej informacji: każda postać z filmu odpowiadała jednemu człowiekowi, który był tego dnia na pokładzie. Ekipa przeprowadziła skrupulatne badania i wiele rozmów z rodzinami ofiar, żeby dobrze odwzorować daną osobę…

W zasadzie mógłbym tak w nieskończoność Cię cytować, bo cały Twoj post, mimo, że nawet poprawnie napisany, jest po prostu zadziwiająco głupi.

Moja rada – w publicznej TV dość często lecą katastroficzne "klasyki" – może któryś z nich wyda Ci się nieco ciekawszy, może będzie 'bardziej' realistyczny… cokolwiek. A może jakieś filmy z Seagal’em? Hę?

Ciekawostka (przynajmniej dla mnie) FDB.PL

heh…
ja tylko dodam, że treści zweryfikowane też są porządkowane wg pierwszej weryfikacji…

Data premiery Bonda 22 przesunięta o 6 miesięcy

Moim zdaniem to będzie najlepszy Bond.

może dodatkowa opcja... FDB.PL

Dziękuje,będe sie starał:P

Ciekawostka (przynajmniej dla mnie) FDB.PL

W czoraj w godzinach wieczornych (23:47 – 23:52) pierwszy weryfikator sprawdził kilka moich kontrybucji. W ciągu dzisiejszego dnia zostały sprawdzone przez drugiego weryfikatora. No i tak sobie myślałem, że dostanę kilka punktów. Oczywiście punkty dostałem ale na poczet miesiąca sierpnia :( . I tak sobie myślę teraz, czy przypadkiem te punkty nie powinny być przyznane na dzień w którym został zakończony proces weryfikacji (czyli w momencie kiedy drugi weryfikator zatwierdzi kontrybucję) ?? Takie małe pytanie co o tym myślicie ?? Mi nic innego nie pozostaje tylko, się smucić i dodawać dalej.

Sequel Gladiatora?

Z chęcią obejrze jak tylko będe miał taką możliwość :))

Proszę czekać…