Aktywność

Step Up - Taniec zmysłów (2006)

Dzięki wszystkim. Muszę sobie załatwić te filmy skoro takie fajne;) Szkołe Uczuć oglądałem. Zajefajny film. Może znacie też jakieś tytuły czegoś tego typu?? żeby można sie było poprzytulać z dziewczyną;) KAsiulka napisy do tegóż oto filmu wysłałem Ci na maila. POzdrawiam wszystkich. NArQa:D:D:D

Noc na Ziemi (1991)

kapitalny! – wysmienity! jarmusch’owy klimat. wszystkie epizody sa znakomite, jednak najbardziej przypadl mi do gustu "rome" z benginim w roli glownej, jak zwykle on byl idealny jako komik, a do tego 'biskup' ;-)

niezly rowniez epizod ze yo-yo.

Lost: Zagubieni (2004 - 2010)

> zigiii o 2006-08-01 01:21:17 napisał:
>
> ja słyszłem że Lostów będą jeszcze trzy sezony to juz niby ogłosiłi producenci

a ja czytalem wywiad z Abramsem, ze bardzo chciaby skonczyc serial na 5. sezonie, ale obawia sie ze ABC, wlasciciel, bedzie chciala to ciagnac tak dlugo jak ludzie beda chcieli to ogladac. Zeby sie nie skonczylo jak z Archiwum X gdzie na koncu ten serial nie mial juz zawiele wspolnego z pierwotna ekipa.

Rzym (2005 - 2007)

> dydelf o 2006-05-14 18:36:57 napisał:
>
> fajny serial historyczny co wy o nim myślicie prosze o poinie

jestem zawiedziony. Za duzo tu umownosci historycznej.

Skazany na śmierć (2005 - 2017)

PB trudno porownywac z Lost, bo to inna liga finansowa. Sam Pilot Lostow kosztowal 10 mln $ Zapewne za tyle to zrealizowano pol pierwszej serii PB. No i producenci: ABC do FOX ma sie jak TVP do Polsatu. 1. Seria miala widoczne braki (przeciaganie sekwencji), ale pierwsze 2 odcinki 2. serii palce lizac i zapowiadaja prawdziwa "jazde".
Slyszalem ploty ze na kasie w Utah zbudowano nowoczesne wiezienie i chlopaki beda musieli tym razem podkopac pod wiezienie zamiast wykopac ;) Ale to nie potwierdzone.

Lost: Zagubieni (2004 - 2010)

Ale dowiedzialam sie z najnowszych wiadomosci ze nowa aktorka, ktora udzielala wywiadu powiedziala ze niekoniecznie Kate bedzie z Sawyerem a to moze juz byc wiarygodne źródlo!!!:D

Straszny film 3 (2003)

Zdecydowanie najlepsza część. Świetna parodia filmów: "Szósty zmysł", "The Ring", "Znaki" i "8 mila".

Wiwa HD128 + ModeCome AV2006 KINO DOMOWE

A skonfigurowałeś WIWE do obsługi 5.1?
No i zarzuć film prekodowany w dźwięku conajmniej AC3 który jest na 4 głośniki.

Ja osobiście mam 238U i podłączone 4 głośniki (2 wierzy i 2 telewizora) ale powinno być podobnie. Wiwe 128 bede miał możliwe jutro, bo zamówiłem dla kogoś więc zobacze jak tam jest, i jeżeli inaczej niż w 238U to napisze.

Sequel Gladiatora?

Polecam! :-)))

Capote (2005)

Mnie książka nie powaliła.Liczyłem na to że Capote przeanalizuje całą sytuację skupiająć sie na mordercach i ich psychice a dostałem suchą relację z przebiegu zdarzeń…

Proszę czekać…